“Miami” pobjedom otvorio tradicionalni turnir u Prozoru, slavili i “HVIDRA” i “Bosansko pivo”

Odigrani su prvi susreti tradicionalnog noćnog malonogometnog turnira u Prozor-Rami podom Dana općine. Prve pobjede su ostvarile ekipe: Café Bar “Miami”, “HVIDRA” Mostar i “Bosansko pivo”.

Ovogodišnji turnir je otvorio domaći “Miami” protiv “Kočerina” u vrlo tvrdoj utakmici s vrlo malo pogodaka. Veći dio utakmice rezultat je 1:1, međutim u drugom poluvremenu “Miami” uspijeva postići još jedan pogodak.

Druga utakmica protekla je s nešto manje neizvjesnosti. “HVIDRA” vrlo brzo dolazi do ogromne prednosti od 8:1, da bi “Donje Selo” do kraja drugog poluvremena smanjilo prednost na 8:5, “HVIDRA” potom utvrđuje pobjedu s visokih 9:5.

“miami” pobjedom otvorio tradicionalni turnir u prozoru, slavili i “hvidra” i “bosansko pivo”

Izvrstan je mali nogomet igrala i ekipa “Bosansko pivo”, što je rezultiralo velikim vodstvom od 4:0 već u prvom poluvremenu utakmice. “Milić Mont” otvara drugo poluvrijeme pogotkom za 4:1. Iako su u nastavku obje ekipe odlično iskoristile svoje prilike i publika je mogla uživati u dobrim golovima, uvjerljivije je ipak bilo “Bosansko pivo” i slavilo rezultatom 9:4.