Na Mokrom docu doček i velika podrška nogometašima Posušja večeras u 22 sata

”Negdje oko 60. minute utakmice Borac-Posušje kod rezultata 0:0 za domaće je u igru ušao Gigović. Računajte ili asistenciju ili zgoditak za Borac”, napisao je jedan kolega na svom facebook profilu za vrijeme današnje utakmice 14. kola nogometne Premijer lige BiH između Posušja i Borca, ali držali su nogometaši Posušja do samog kraja, a kada su pogotkom Gabrijela Bobana u devedesetoj minuti došli u vodstvo, činilo se kako kolega nije bio u pravu, ali… Itekako je bio u pravu. Dobili su nogometaši Borca i gol i asistenciju.

Nakon jedne greške gostujuće obrane Borac je izjednačio, čini se iz zaleđa, a onda su i pogodili za konačnu pobjedu nakon nepostojećeg jedanaesterca. Nije prikazan čak ni u sažetku utakmice u kojem gledatelji mogu vidjeti samo Zakarićevo izvođenje i veselje (čemu se vesele???) nogometaša Borca iz svih kuteva.

Iz HŠK Posušja za sada nemaju komentar na suđenje i očitu krađu, ali najavljuju poruku zajedništva sa svojim navijačima. Za večeras je najavljen i doček posuških nogometaša na stadionu Mokri dolac po povratku s ovog gostovanja.

”Uvijek hrabro i za svoj grb, jer to je igra koju mi igramo. Hvala Vam na velikoj podršci! Vidimo se večeras u 22 sata na Mokrom Docu!”, objavili su iz posuškog kluba na svojoj facebook stranici.