Karačić poludio na suđenje u Sarajevu: Sve ste vidjeli. Hvala i doviđenja!

NOGOMETAŠI Željezničara uspjeli su u završnici utakmice uvjerljivo pobijediti Posušje i tako ostati u utrci za plasman u europska natjecanja. Istovremeno je Posušje i dalje u neugodnoj situaciji borbe za ostanak, a trener Branko Karačić zbog viđenog na utakmici nije bio nimalo zadovoljan.

Sve najvažnije dogodilo se u posljednjih desetak minuta utakmice. Na semaforu je do 84. minute bilo početnih 0:0, a onda su Hodžić (84.), Štilić (88.) i Amoah (90+3′) svojim golovima riješili pitanje pobjednika. Problemi su nastali zbog način na koji je Hodžić postigao gol.

Ruka prije prvog gola

Ključni detalj utakmice prethodio je pogotku. Armin Hodžić zabio je za Željezničar, no tek nakon što se pri kontroli lopte prije postizanja gola poslužio rukom. Sudac Topuzović taj trenutak nije vidio i priznao je gol kojim je Željezničar stigao u prednost. Četiri minute kasnije bilo je 2:0.

Pavlović je srušio Santosa u kaznenom prostoru, za to dobio i crveni karton, a onda je s bijele točke precizan bio Semir Štilić. U samoj završnici Joseph Amoah pogodio je za konačnih 3:0, ali i Karačićev bijes.

Zamoljen za komentar nakon utakmice samo je rekao: “Sve ste vidjeli. Hvala i doviđenja!”

Objava Karačić poludio na suđenje u Sarajevu: Sve ste vidjeli. Hvala i doviđenja! pojavila se prvi puta na Posušje.info.