Bijesni nogometaši Leotara uništili vrata svlačionice u Posušju

U nedjelju je Posušje protiv Leotara odigralo važnu utakmicu borbi za opstanak u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Domaćin je slavio, a nogometaši Leotara ovaj poraz i nisu baš najbolje podnijeli.

Posušje je u okviru 27. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine s 1:0 slavilo protiv Leotara i tako upisali vrijedna tri boda ka cilju koji se zove opstanak u eliti.

Jedini gol na ovoj utakmici postigao je Milanović na asistenciju Begića u 57. minuti ovog susreta, te na taj način postao današnji junak svoje ekipe.

Gosti su itekako razočarani nakon utakmice, tim više što su u 89. minuti ostali bez Đoke Milovića koji je dobio direktan crveni karton kada je napravio nesportski potez, točnije udario je rukom u lice jednog domaćeg igrača.

Poraz i crveni karton izazvali su očigledno vrlo negativne emocije kod gostiju, a jedan od njih svoj bijes i ljutnju iskalio je na vratima svlačionice namijenjene gostima na Mokrom Docu.

Prema fotografijama koje su ustupljene portalu sportsport.ba, iz redova domaćina, vidi se oštećenje od udarca, najvjerojatnije nogom.

Jasno je da su gosti još uvijek bili vruće glave i pod utiscima s tek završene utakmice, no to ne mijenja činjenicu da će morati nadoknaditi štetu domaćinu.

Post Bijesni nogometaši Leotara uništili vrata svlačionice u Posušju je prvi puta viđen na Grude Online.