ZADAR BEZ STRUJE: Budućnost preživjela u Morači!

Zadar je puno bolje krenuo u utakmicu. Već nakon prve četvrtine imali su dvoznamenkastu razliku. U jednom trenutku dosegla je maksimalnih +16.

Crnogorski tim uspio je izjednačiti krajem druge četvrtine. Serija je odlučena 8:0 tricama Greena i Lecomtea. Tako se otišlo s minusom 40:39 u korist gostiju.

Podgoričani su u drugom poluvremenu nastavili s dobrim ritmom. Boljom trećom četvrtinom došli su do prednosti u posljednjem dijelu igre. U četvrtoj četvrtini Zadar dolazi do preokreta nakon serije 8:0.

I četvrta četvrtina bila je izjednačena. U tom ritmu smo ušli u cilj susreta. Serija Podgoričana od 7:0 u posljednje dvije minute bila je dovoljna za peti vezani trijumf.

Najbolji kod pobjednika bio je Eric Green sa 17 poena. Reynolds je imao 14 poena. U momčadi Zadra Božić je imao 25 ​​poena uz 12 Drežnjaka.

Bućužnost u sljedećem kolu ugošćuje Cibonu. Zadar dočekuje Cedevitu Olimpiju. Obje ekipe su u zoni doigravanja.