Široki Brijeg u sjajnoj utakmici uvjerljivo svladao Tuzla City, Velež bolji od Posušja

NK Široki Brijeg je sjajnom nogometnom predstavom i uvjerljivom pobjedom (4:1) nad FK Tuzla City završio središnji dio priprema na Kupresu.

Drugo poluvrijeme utakmice momčad Marijana Budimira odigrala je kao iz nogometnih udžbenika, a pogotci su se redali kao na traci.

Pogotke su postigli Daniel Lukić u 48. minuti, Cyrille Dominique Kpan u 52. minuti, Filip Matić u 72. minuti i Gojko Jelić u 84. minuti utakmice.

Utješni pogodak za Tuzlake postigao je Belmin Mešinović u sudačkoj nadoknadi.

U još jednom prijateljskom susretu koji se igrao između dva premijerligaša Velež je minimalno svladao Posušje rezultatom 1:0.

Strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Džafić

Objava Široki Brijeg u sjajnoj utakmici uvjerljivo svladao Tuzla City, Velež bolji od Posušja pojavila se prvi puta na Posušje.info.