Close Menu
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
Facebook X (Twitter) Instagram
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
  • GRANICE
  • KAMERE
  • VAKTIJA
  • OSMRTNICE
  • VRIJEME
  • RADIO
Mostarski.infoMostarski.info
Home » Općina Prozor – Rama • Odluka o poništenju postupka javnih nabavi
Prozor-Rama

Općina Prozor – Rama • Odluka o poništenju postupka javnih nabavi

22/04/20242 Mins Read
Share
Facebook Twitter Reddit Pinterest Email Bluesky LinkedIn Tumblr VKontakte Telegram WhatsApp Threads Copy Link

22.04.2024. 12:19

Na temelju članka 69. st. (2) točka a) Zakona o javnim nabavama Bosne i Hercegovine («Službeni glasnik BiH» broj: 39/14), te članka 18. Pravilnika o internim procedurama u provođenju javnih nabava («Službeni glasnik Općine Prozor-Rama», broj: 4/22), u otvorenom postupku javne nabave radova: “Uređenje pročelja objekata uz ulice u Prozoru”, koji je objavljen, dana, 25.03.2024. god. na Portalu javnih nabava (Obavijest o nabavi broj: 1025-1-3-17-3-13/24), a nakon što je od strane Povjerenstva za provođenje predmetne nabave utvrđeno da nije dostavljena nijedna ponuda u određenom krajnjem roku, općinski Načelnik d o n i o  j e

 

O D L U K U
o poništenju postupka

 

I
 

Poništava se otvoreni postupak javne nabave, koji je objavljen, dana, 25.03.2024. god. na Portalu javnih nabava (Obavijest o nabavi broj: 1025-1-3-17-3-13/24) pod nazivom:
“Uređenje pročelja objekata uz ulice u Prozoru“.
 

II

            Postupak nabave predmetnih radova poništava se jer nije dostavljena nijedna ponuda u određenom krajnjem roku.

III

            Ova Odluka će biti objavljena na službenoj web stranici Općine Prozor-Rama (www.prozor-rama.org).

IV

Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja.
 
             POUKA O PRAVNOM LIJEKU: Protiv ove Odluke može se izjaviti žalba u skladu sa čl. 101. Zakona o javnim nabavama BiH. Žalba se izjavljuje ugovornom tijelu, na način definiran u čl. 99.Zakona, u minimalno tri primjerka.
 

NAČELNIK
Jozo Ivančević, dr

 



prozor-rama.org

Preporučeni članci

  • VELEPOSLANICI PET ZEMALJA POSJETILI OPĆINU PROZOR-RAMA: “Želimo surađivati s lokalnim vlastima, civilnim sektorom, gospodarstvenicima i mladima”
  • HKK “RAMA”: Nakon osvajanja lige i plasmana u Premijer ligu BiH slijede razgovori sa sponzorima
  • Dr. sc. Darko Periša za Narod.hr o arheološkom nalazištu kod Rame: “Značaj ovih otkrića prepoznala je i lokalna zajednica”
  • Općina Prozor – Rama • Natječaj za izbor i imenovanje ravnatelja JU Centra za socijalni rad Prozor-Rama

Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Email Telegram WhatsApp Threads Copy Link

Možda Vas zanima

Općina Prozor – Rama • Postignut dogovor za rješavanje problema u Domu zdravlja „Rama“

02/09/2026

Postignut dogovor za rješavanje problema u Domu zdravlja „Rama“

01/09/2026

Postignut dogovor o rješavanju problema u Domu zdravlja „Rama“

01/09/2026

Općina Prozor – Rama • Dan općine Prozor-Rama 8. rujna 2026. godine

01/09/2026
Najnovije

Stručni savjetnik za profesionalne standarde, Stručni savjetnik za razvoj ljudskih resursa …

03/09/2026

U Čitluku počinje s radom Klub čitatelja: Prvi susret 1. listopada u knjižnici KIC-a

03/09/2026

Širić posjetio Tehnološki park Posušje: Novi objekt dobiva CNC strojeve, učionicu i konferencijsku dvoranu

03/09/2026

Mostarski info portal vezan za grad Mostar s redovnim informacijama i vijestima za sve građane. Kroz razne kategorije portala čitajte sve što vas zanima iz Mostara i Hercegovine

Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube
Najnovije objave

Stručni savjetnik za profesionalne standarde, Stručni savjetnik za razvoj ljudskih resursa …

U Čitluku počinje s radom Klub čitatelja: Prvi susret 1. listopada u knjižnici KIC-a

Širić posjetio Tehnološki park Posušje: Novi objekt dobiva CNC strojeve, učionicu i konferencijsku dvoranu

Preporuke
  • Live kamere BiH
  • Hak kamere
  • Osmrtnice Mostar
  • Radio stanice uživo
  • Mostar vrijeme
  • Općine i gradovi
  • Rezultati uživo
Web dizajn i SEO optimizacija by SiaDizajn.ba
  • O nama
  • Saradnja
  • Impressum
  • Kontakt i Saradnja
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Blokator oglasa omogućen!
Blokator oglasa omogućen!
Naša web stranica funkcionira zahvaljujući prikazivanje online oglasa našim posjetiteljima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete isključiti blokator oglasa.