Košarkaši Rame nadmoćni protiv Livnjaka

Košarkaši HKK Rama u ndjelju 3. ožujka odigrali su u Sportskoj dvorani u Prozoru u sklopu 13. kola Lig Košarkaškog saveza Herceg Bosne utakmicu protiv KK Troglav iz Livna.

Domaći košarkaši su ozbiljno ušli u utakmicu. Poveli su od prve minute i to vodstvo nisu ispuštali tijekom cijele utakmice. Uvjerljiva pobjeda nagovještena je već na kraju prve četvrtine kada je rezultat bio 30:17 u korist Rame.

Ozbiljna igra nastavljna je i u drugoj četvrtini koja je završila 50:34 te se s tim rezultatom otišlo na poluvrijeme.

U nastavku je uslijedio isti scenarij uz povećanje razlike. Na kraju treće četvrtine rezultat je bio HKK Rama 79:47 KK Livno.

Za zadnju četvrtinu nije trebalo predviđati kako će teći i završiti. Konačni rezultat je bio HKK Rama 99:73 KK Livno. Večeras je posebno bio raspoložen Marin Mikulić koji je za Ramu postigao 32 koša.

I u ovoj utakmici košarkaši Rame su pokazali ozbiljan pristup. Publika je dala svoju podršku i može poslužiti kao primjer sportske podrške kako sinoć na futsalu, tako i večeras na košarci. Svakako treba pohvaliti i igrače koji su se na terenu lavovski borili na obje strane u pravom sportskom duhu.