GRADSKI RIVALI: Srbi pomogli, Juventus efikasan u derbiju Torina! (VIDEO)

Nogometaši Juventusa pobijedili su Torino rezultatom 4:2 u gradskom derbiju 24. kola Serie A. Dvaput su izgubili, a potom s tri pogotka riješili susret.

Ova utakmica počela je jako dobro za nominalne goste. Bikovi su poveli već u 2. minuti Karamoe. Snašao se nakon što je jedan od suigrača spustio loptu nakon kornera.

Stara Dama je izjednačila u 16. minuti. Filip Kostić je potpomognuto za Juana Cuadrada nakon što je lopta proletjela pored obrane Torina.

Do poluvremena su viđena još dva gola. U 43. minuti Ivan Ilić zaposlen Sanabria za novo vodstvo. Di Maria zatim asistira Danilu za novi izjednačavanje Juventus u sudačkoj nadoknadi. Nakon kornera sudac je svirao da je lopta prešla gol-crtu.

U drugom poluvremenu Dušan Vlahović pokušao je dva puta na početku, ali je bio neprecizan, pogodivši okvir gola. Uzvratio je Linetti u 67. minuti prečkom.

Juventus je poveo u 71. minuti kada je prednost iskoristio Bremer umetanje Chiesa. Drugi srpski internacionalac Nemanja Radonjić u igri je proveo samo 15 minuta, iako je u igru ​​ušao u 60. minuti.

Bianconeri su u 81. i drugoj minuti poveli 4:2 pomoć Umjesto Adriena Rabiota ušao je Filip Kostić. U finišu je Keane zamijenio Vlahovića, a na teren se vratio i Paul Pogba.

Nakon ovog trijumfa Juventus zauzima sedmo mjesto i ima šest bodova manje od Atalante. Dva mjesta ispod je ekipa Torina.