ABA LIGA: Cedevita rutinski s Igokeom za produbljivanje krize u Laktašima!

Košarkaši Cedevite Olimpije pobijedili su Igokeu rezultatom 83:73 u 20. kolu ABA lige. Tako su Laktašanima nanijeli deseti uzastopni poraz u ovom natjecanju, koji će se boriti da izbjegnu baraž za opstanak.

Momčad Jurice Golemca bolje je otvorila susret. Nakon prve četvrtine imali su dvoznamenkastu prednost, prenose stručnjaci s portala bet at home.

Momčad Vladimira Jovanovića bila je raspoloženija za bodove u drugom poluvremenu, ali nedovoljno da smanji razliku.

🚫 NIJE U MOJOJ KUĆI! 🚫

Amar Alibegović blokom!@KKCedOL | @BCIgokea#ABALigapic.twitter.com/aM4khYXcqO

— AdmiralBet ABA liga (@ABA_League) 5. ožujka 2023

Na poluvremenu su Ljubljančani imali plus od 12 poena i 15 poena Josha Adamsa. Laktašane je sa 9 predvodio Dragan Milosavljević.

POLUVRIJEME: @KKCedOL – @BCIgokea 49:37. Adams 15 | Milosavljević 9.

Cedevita Olimpija je dobro igrala iu trećoj četvrtini, održavajući dvoznamenkasti plus. Imali su bolji udio za tri poena, a Igokea je bila u zaostatku iako je šutirala učinkovitije za dva poena, pratili smo na bet365.

Do kraja susreta Ljubljančani su zadržali vodstvo za 13. pobjedu u sezoni i prekid niza od tri neuspjeha u regionalnom natjecanju.

I1! Karlo Matković 🔨🔨 it down!@KKCedOL | @BCIgokea#ABALiga | #NLBSlamDunkpic.twitter.com/kl89GXjHn5

Najbolji u pobjedničkoj momčadi bio je Josh Adams s 20 poena. Pratio ga je Omić s 15 koševa.

U ekipi Igokee Milosavljević, Kondić i Crawford su postigli po 13 poena.

KRAJ: @KKCedOL prikazati uvjerljivu izvedbu za pobjedu nad @BCIgokea u Stožicama! #ABALigapic.twitter.com/NqOG63TyJc

Cedevita je blizu jedne od prve četiri pozicije uoči doigravanja, a u sljedećem kolu gostuje Zadru. Igokeu će dočekati FMP.