ŽNK Brotnjo nadigrao ŽNK Široki Brijeg

Ženski nogometni klub Brotnjo pobijedio je danas na Gradskom stadionu Bare u Čitluku Ženski nogometni klub Široki Brijeg 2:1.

Utakmica između Čitlučanki i Širokobriježanki najavljivana je kao derbi 7. kola Prve ženske lige FBiH, a domaće nogometašice slavile su zahvaljujući dva pogotka u prvom poluvremenu i staloženoj igri u nastavku.

Pogotkom u 5. minuti ŽNK Brotnjo u vodstvo je dovela Ivana Cvitković, dok je u 31. minuti utakmice loptu u vlastitu mrežu za 2:0 poslala Lana Crnjac. Pred sami kraj utakmice Iva Bakula postigla je pogodak za ŽNK Široki Brijeg i postavila konačni rezultat.

ŽNK Brotnjo 1. listopada u Sarajevu je svladao ŽFK Respekt 6:4 te se, nakon pobjede nad ŽNK Široki Brijeg, u klubu nadaju nastavku dobrih rezultata i s posebnim nestrpljenjem očekuju utakmice u kojima će igrački kadar biti kompletan i samim time znatno konkurentniji u borbi za što bolji plasman.

ŽNK Brotnjo: Hrkać (od 77. Vračević), Bošković (od 41. Mandžo), S. Barbarić, M. Barbarić, N. Barbarić (od 46. Milićević), Miletić, E. Primorac, Doko, Vlaho, Grubeša, Cvitković (od 81. I. Pervan).

ŽNK Široki: Buhač, Šušak, Crnjac, Ćubela, Mikulić, Glavota, Čerkez (od 58. Bakula), Ljubas (OD 23 Melekin), Bogdan, M. Soldo (od 36. Brozović), A. Soldo.

The post ŽNK Brotnjo nadigrao ŽNK Široki Brijeg appeared first on Općina Čitluk.