Željko Pervan izborio plasman na Europsko prvenstvo, Stela Bulić osvojila zlato

Od 19. do 22. 01. 2023. godine u Samoboru je održano 3. izborno natjecanje „Grand Prix Croatia“. Na 31. Grand Prix Croatia je nastupilo više od 1800 natjecatelja iz više od 25 država, a na ovom prestižnom natjecanju Željko Pervan izborio je plasman na Europsko prvenstvo, dok je Stela Bulić osvojila zlatnu medalju.

Na jednom od najjačih turnira u Europi, Željko Pervan u kategoriji kadeti -57 kg uspio je izboriti plasman na Europsko prvenstvo u Cipar. Po završetku natjecanja Željko se uputio u Daruvarske toplice na završne pripreme reprezentacije Hrvatske, a nakon Željka na tetami u Samoboru je izašla Stela Bulić u kategoriji djevojčice -44 kg i nakon 4 borbe osvojila zlato . Uz Stelu i Željka nastupili su i Dane Juričić, koji je izgubio borbu za broncu te Patricija Prga i Jure Puce koji se nisu uspjeli boriti za odličja – poručili su iz KK Brotnjo-Hercegovina u osvrtu na nastup svojih članova na 31. Grand Prix Croatia uz čestitke na uspjesima.

The post Željko Pervan izborio plasman na Europsko prvenstvo, Stela Bulić osvojila zlato appeared first on Općina Čitluk.