Vladimir Jovović: Zaslužili smo pobjedu protiv BiH

vladimir jovović: zaslužili smo pobjedu protiv bih

Reprezentativac Crne Gore, Vladimir Jovović, nakon utakmice protiv BiH u Podgorici u sklopu trećeg kola grupe 3 B Lige nacija kazao je kako je njegova selekcija zaslužila pobjedu u delu sa Zmajevima.

''Kada neće, neće. Imao sam i na prethodnim utakmicama šansi, ali lopta jednostavno neće u gol. Ponijele su me i emocije, vrlo mi je teško što iz dve sjajne prilike nisam uspio bar jednom da zatresem mrežu. Posebno se to odnosi na drugu priliku kada je golman već bio savladan, ali je prečka spriječila gol. Remi je dobar rezultat, ali smatram da smo na osnovu prikazanog, zaslužili da stignemo do pobjede'', kazao je Jovović, a prenosi Sportklub.

On se potom osvrnuo na narednu utakmicu koju njegova reprezentacija igra u gostima protiv Rumunije.

''Znamo da nas čeka teška utakmica protiv Rumunije u gostima, potpuno drugačija u odnosu na onu u Podgorici koju smo dobili sa 2:0. Stadion je protiv Finske bio ispunjen do posljednjeg mjesta, tako će biti i protiv nas. Sada je najvažnije da se osvježimo i pripremimo za borbu od prve do posljednje minute jer je Rumunija poslije dva poraza, slavila protiv Finske. Sada sa mnogo samopouzdanja čeka meč koji slijedi. Imat će veliku podršku navijača, ali imat ćemo i mi šta da kažemo i pokažemo u Rumuniji'', poručio je Jovović.

Podsjetimo, duel između Crne Gore i BiH je završen rezultatom 1:1. Vodstvo Zmajevima je donio Luka Menalo poslije desetak minuta igre u drugom poluvremenu, a pogodak za izjednačenje je postigao Adam Marušić u 77. minuti. U narednoj, četvrtoj rundi, koja je na proganu 14. juna, snage će odmjeriti BiH i Finska, te Rumunija i Crna Gora.