VIDEO/FOTO: FC Mostar SG slavio u Čitluku

U 14. kolu Premijer futsal lige BiH uzbudljivu utakmicu u Čitluku odigrali su MNK Brotnjo i FC Mostar SG Staklorad, a pobjedu su na kraju slavili gosti rezultatom 3:1.

Gostujuću momčad pred kraj prvog poluvremena u vodstvo je doveo Marijo Aladžić, dok je u 34. minuti rezultat poravnao Darko Raguž. U sljedećoj minuti za novo vodstvo Mostar SG pogodak je postigao Bilal Jelić, a za konačnih 1:3 pogodak je postigao Nermin Kahvedžić.

Utakmica u Čitluku započela je minutom šutnje i odavanjem počasti svim žrtvama razornog potresa koji je pogodio Tursku i Siriju.

FC Mostar SG nakon pobjede u Čitluku ponovno je vodeća momčad Premijer futsal lige BiH se jednim bodom više od KMF Radnik iz Bijeljine. Dvije vodeće momčadi u 15. kolu će odigrati derbi, a sedmoplasirano Brotnjo sljedeći nastup će imati na gostovanju protiv MNK Bosna Kompred.

MNK Brotnjo: Vučić, Penava, I. Ivanković, D. Ivanković, Raguž, Ćorić, Bošnjak, A. Ivanković, Prusina, Milićević, Topić, Džida, Dujmović. Trener: Tomislav Bevanda.

FC Mostar SG: Ahmedpour, Kahvedžić, Aladžić, Rajčević, Jelić, Mušanović, Salčin, Džemić, Gosto, Ćatić, Suton, Podrug, Memić, Medak. Trener: Mirsad Fazlinović.

Snimku utakmice možete pogledati u nastavku:

The post VIDEO/FOTO: FC Mostar SG slavio u Čitluku appeared first on Općina Čitluk.