Veliki preokret za pobjedu Brotnja

Igrači MNK Brotnjo večeras su u Čitluku kreirali veliki preokret za vrijednu pobjedu nad MNK Bosna Kompred. Čitlučani su u utakmici 6. kola Premijer futsal lige BiH nakon prvog poluvremena gubili 0:3 na domaćem terenu, no u drugom su poluvremenu fantastičnom igrom preokrenuli rezultat i došli do pobjede 7:4.

Prvo poluvrijeme pripalo je gostima za koje su pogotke postizali Dragan Sremac, Tarik Idriz i Mehmed Ramić, ali Brotnjo je u nastavku preuzelo inicijativu i pogocima Vinka Prusine, Daria Penave i Darke Ivankovića došlo do izjednačenja.

Pogodak za potpuni rezultatski preokret postigao je Antonio Prusina, nakon čega su mrežu gostiju pogađali Ivan Ivanković, Vinko Prusina i Dario Penava. Vinko i Dario bili su dvostruki strijelci u slavlju Brotnja pred domaćim navijačima.

Pogodak za gostujuću momčad u drugom poluvremenu postigao je Mehmed Ramić.

MNK Brotnjo: M. Vučić, Penava, V. Prusina, A. Prusina, Dujmović, Bevanda, Soče, Pehar, Raguž, I. Ivanković, Milićević, D. Ivanković, Džida, T. Vučić.

MNK Bosna Kompred: Čizmić, Idriz, Smajlović, Sremac, Matijašević, Budaković, Alibašić, Mujić, Hadžialjević, M. Ramić, Biserović, Rahmanović, H. Ramić, Halilović.

The post Veliki preokret za pobjedu Brotnja appeared first on Općina Čitluk.