Close Menu
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
Facebook X (Twitter) Instagram
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
  • GRANICE
  • KAMERE
  • VAKTIJA
  • OSMRTNICE
  • VRIJEME
  • RADIO
Mostarski.infoMostarski.info
Home » Udruga umirovljenika Posušje: Obavijest o nabavci ogrjeva na odgodu plaćanja
Posušje

Udruga umirovljenika Posušje: Obavijest o nabavci ogrjeva na odgodu plaćanja

29/01/20241 Min Read
Share
Facebook Twitter Reddit Pinterest Email Bluesky LinkedIn Tumblr VKontakte Telegram WhatsApp Threads Copy Link

Udruga umirovljenika Posuše obavještava članove udruge i sve umirovljenike da je u tijeku nabavka ogrjeva na odgodu plaćanja u 10 rata. Poziv na nabaku po uvjetima odgode plaćanja traje do 15. Veljaače

Kao i do sada, dobavljač je tvrtka Drvosječa, poslovnica Mostar, priopćeno je iz Udruge umirovljenika Posušje.

Za sve informacije možete se obratiti u udruzi umirovljenika svakim radnim danom od 9 do 11 sati ili na telefon 039/ 682 261. Informacije možete dobiti i na broj mobitela 063 175 844 tijekom cijeloga dana.

Objava Udruga umirovljenika Posušje: Obavijest o nabavci ogrjeva na odgodu plaćanja pojavila se prvi puta na Posušje.info.

www.posusje.info

Preporučeni članci

  • [FOTO] Načelnik Begić ugostio uspješne učenike Glazbene škole Posušje
  • FOTO U toplom blagdanskom ozračju zaključen prvi dan manifestacije „Božić u Posušju 2025.“
  • Posušje među 11 općina u FBiH koje bilježe pozitivan prirodni priraštaj
  • Pogledajte tko su najskuplji igrači u PL BiH

Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Email Telegram WhatsApp Threads Copy Link

Možda Vas zanima

Preminuo Frano Oreč – čovjek koji je cijeli život posvetio kamenu

03/09/2026

Posušje dobiva novo ruho: Potpisan ugovor za obnovu Ulice Stjepana Radića, najavljena obilaznica i cesta prema Rakitnu

03/09/2026

Širić posjetio Tehnološki park Posušje: Novi objekt dobiva CNC strojeve, učionicu i konferencijsku dvoranu

03/09/2026

Objavljeno kada posuški srednjoškolci kreću u novu školsku godinu

03/09/2026
Najnovije

Biometrija i skeneri prvi put na izborima: Hoće li tehnologija zaustaviti krađu?

04/09/2026

Hoće li tehnologija spriječiti krađe na izborima?

04/09/2026

Javni natječaj za izbor i imenovanje ravnatelja Gradske ljekarne Čitluk

04/09/2026

Mostarski info portal vezan za grad Mostar s redovnim informacijama i vijestima za sve građane. Kroz razne kategorije portala čitajte sve što vas zanima iz Mostara i Hercegovine

Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube
Najnovije objave

Biometrija i skeneri prvi put na izborima: Hoće li tehnologija zaustaviti krađu?

Hoće li tehnologija spriječiti krađe na izborima?

Javni natječaj za izbor i imenovanje ravnatelja Gradske ljekarne Čitluk

Preporuke
  • Live kamere BiH
  • Hak kamere
  • Osmrtnice Mostar
  • Radio stanice uživo
  • Mostar vrijeme
  • Općine i gradovi
  • Rezultati uživo
Web dizajn i SEO optimizacija by SiaDizajn.ba
  • O nama
  • Saradnja
  • Impressum
  • Kontakt i Saradnja
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Blokator oglasa omogućen!
Blokator oglasa omogućen!
Naša web stranica funkcionira zahvaljujući prikazivanje online oglasa našim posjetiteljima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete isključiti blokator oglasa.