TSC-u ipak nedostajalo snage: West Ham uvjerljiv nakon preokreta (VIDEO)

Nogometaši TSC-a poraženi su u prvom kolu Europa lige od ekipe West Hama rezultatom 3:1. Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 0:0, no dojam je da su domaći bili konstantno u napadu, a Bačkotopolčani su se uspjeli obraniti.

U 39. minuti TSC izvodi prvi korner na ovoj utakmici, a domaćin je do tada zabio već šest. Ipak, gol West Hama nakon tog kornera više nije bio ugrožen, osim što su igrači iz Bačke Topole uspjeli barem još jednu minutu zadržati loptu na protivničkoj polovici.

Na početku drugog poluvremena srpski tim postiže pogodak. Ogbona je jako pogriješio, a Petar Stanić mu je ukrao loptu i zabio za vodstvo srpskog predstavnika.

TSC je nastavio hrabro, au nastavku je West Ham teško probio obrambeni blok TSC-a. Ipak, izdržala je momčad iz Bačke Topole do 66. minute kada je autogolom Nemanje Petrovića izjednačio West Ham.

Samo pet minuta kasnije dolazi do potpunog preokreta, još jedan pogodak za domaće, a strijelac je bio Mohamed Kudus nakon kornera.

U nastavku se igra TSC-a raspala, domaći su postigli još jedan pogodak, a strijelac je bio Souček, što je i konačni rezultat utakmice 3:1.