Susjedski derbi bez pobjednika

Široki Brijeg i Posušje odigrali su danas utakmicu u Čitluku, a rezultat je bio 1:1 u okviru 13. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Posušje je imalo bolji start i dominiralo je u prvom poluvremenu. Već u trećoj minuti, Lučić je pokušao, ali njegov udarac je blokiran u posljednjem trenutku.

Samo minutu kasnije, Chinedu je imao priliku za Široki, ali je golman Posušja Kolić obranio njegov udarac.

U 16. minuti, Rozić je ubacio loptu u kazneni prostor, izazvavši kontroverzu oko potencijalnog penala, ali glavni sudac nije svirao.

Posušje je prijetilo nekoliko puta, ali golman Širokog je sjajno branio. U 23. minuti, Kamenar je postigao gol iz slobodnog udarca za vodstvo Posušja 1:0.

Široki je pokušao izjednačiti, ali Mandić je pogodio stativu. U drugom poluvremenu, Široki je igrao bolje i uspio izjednačiti rezultat.

Međutim, nakon toga, Lukić je dobio crveni karton zbog čudnog incidenta, što je poremetilo Široki.

Posušje je i dalje prijetilo, ali rezultat se nije mijenjao do kraja utakmice, ostavljajući konačan rezultat 1:1.