Sudac Bandić grubo oštetio Posušje

Porazu Posušja od Širokog Brijega kumovala je i velika greška suca Antonia Bandića iz Gruda.

Naime, u prvom poluvremenu u šeasnaestercu Širokog Brijega Boban je gurnuo loptu i izravno u ruku pogodio braniča Širokobriježana Šaravanju. Ovakav dodir je školski primjer za najstrožu kaznu. Sudac Bandić je bio u blizini navedene situacije ali je samo odmahnuo rukom i pokazao kako se igra nastavlja.

Ovakva situacija se dogodila u trenutku kada je rezultat bio 0:0, a Posušje je imalo terensku inicijativu.

No, s obzirom da se zvižduk nije čuo utakmica se okrenula u drugom smjeru te završila punim plijenom za goste iz Širokog Brijega.

Širokobriježani su do bodova došli zasluženo, to nije sporno. No, što bi se dogodilo da je grudski sudac ispravno odlučio i svirao jedanaesterac u korist plavo-bijelih?

To sigurno nikad nećemo saznati ali ovakve greške se ne bi smjele događati ni na amaterskim ogledima. Situaciju koja je jasna kao dan pogledajte u priloženom videu od 1:22 minute.

Posušje.info

Objava Sudac Bandić grubo oštetio Posušje pojavila se prvi puta na Posušje.info.