Stolac na gostovanju u Međugorju upisao pobjedu

Jučer je na terenu Sport centra Međugorje odigrana utakmica 7. kola Druge lige FBiH – skupina Jug između NK Međugorje i HNK Stolac. Stolac je na gostovanju slavio 2:6.

Međugorje je loše otvorilo utakmicu i vrlo brzo se našlo u rezultatskom zaostatku. Pogodak za Stolac postigao je Josip Raguž, dok je Petar Milićević u 10. minuti postigao izjednačujući pogodak. U 31. minuti Međugorju je isključen vratar Milićević, a pogodak iz slobodnog udarca za novo vodstvo Stoca postigao je Boris Katičić.

S igračem manje i bez nekoliko iskusnijih igrača poput Pandže, Stojkića i Vasilja koji su izostali zbog ozljeda, Međugorje nije moglo parirati Stocu. Za gostujuću momčad, uz već spomenute strijelce, dva pogotka u jučerašnjoj utakmici postigao je Josip Marić, dok su Matej Previšić i Josip Akrapović postigli po jedan.

Petar Milićević postigao je oba pogotka za Međugorje, a zanimljivo je da je momčad trenera Marka Bencuna do sada osvojila sedam bodova te da je svih sedam bodova osvojila na gostovanjima. Također, zanimljivo je da je Međugorje momčad Stoca u utakmici Kupa HNŽ pred početak Druge lige FBiH –skupina Jug svladalo 3:0.

NK Međugorje: D. Milićević, Raguž, Bošković, Nerber, Pehar, M. Milićević, Bencun, Stanić, P. Milićević, Ostojić, Čakić. Još su nastupili: Mate Ilić, Mario ilić, Sabljić, Dodig.

HNK Stolac: Obradović, Ljoljić, Prkačin, P. Stanković, Raguž, R. Stanković, Akrapović, Previšić, Babić, Perić, Katičić. Još su nastupili: Perutina, D. Raguž, Marić).

The post Stolac na gostovanju u Međugorju upisao pobjedu appeared first on Općina Čitluk.