Srbija demonstrirala silu nad Katarom!

srbija demonstrirala silu nad katarom!srbija demonstrirala silu nad katarom!

U posljednjoj utakmici skupine E na Svjetskom prvenstvu Rukometna reprezentacija Srbije pobijedila je selekciju Katara rezultatom 34:24.

Prvi pogodak na utakmici postigao je Radivojević i naši su poveli, ali može se reći da su se na početku mučili. Abdalu je bio dobar u protivničkoj ekipi. Ipak, naši su uspjeli doći do dva pogotka prednosti, prvo prvijenac Orbovića, a onda je Radivojević bio precizan s bijele točke za svoj treći pogodak u ovom susretu. Sjajno je odigrao Radivojević koji je postigao dva gola, ali je uslijedio crveni karton Jovice Nikolića.

Srednji bek Katara naletio je na Njenga i Mijajla Marsenića, a Nikolić je laktom udario protivnika. Nakon što su pogledali video, suci su ga odlučili isključiti. To naše nije omelo, došli su do najveće prednosti od pet golova, a poluvrijeme je završilo rezultatom 14:17.

U nastavku susreta srpski sastav vratio se na plus 5, u igru ​​je ušao talentirani Stefano Dodić, utrčao u protivničku obranu i izvukao dvojicu igrača. Proigrao je Vanju Ilića koji je iz nezgodne pozicije postigao svoj treći gol na turniru. Naši su razbili protivnika, Vorkapić, Đorđić i Milosavljev predvodili su val u drugom poluvremenu. Do kraja susreta još jedan crveni karton za našu momčad, nakon Nikolića u prvom poluvremenu, u nastavku je isključen Pešmalbek.

Ipak, naši su uspjeli zadržati vodstvo, te je konačni rezultat glasio 34:24. Radivojević je postigao sedam golova, Vorkapić 6 za naš tim.