Temeljem Propozicija natjecanja Agram 18. MNL MZ Grada Ljubuškog, te Propozicija natjecanja Agram 11. MNL MZ Grada Ljubuškog igrača do 16. godina starosti, Povjerenik natjecanja u prvom stupnju registrira sve utakmice odigrane, 5.8. 2022. godine postignutim rezultatom.
11. LIGA IGRAČA DO 16 GODINA STAROSTI
SKUPINA (B)
- RADIŠIĆI – CERNO/MILETINA/MOSTARSKA VRATA 0:2 (0:1), Strijelci: (0:1, Marko Ilić 18′), (0:2, Zvonimir Vučić 27′).
- VAŠAROVIĆI – VELJACI 1:3 (1:1), Strijelci: (0:1, Marko Čuljak 12′), (1:1, Ante Vegar 15′), (1:2, Kristijan Bebek 19′), (1:3, Leo Rašić 24′)
LJESTVICA SKUPINE (B)
R.B. | EKIPA | UT | SKOR (P/N/P) | GOL RAZLIKA | BODOVI |
1. | VELJACI | 4 | 3:1:0 | 15:5 | 10 |
2. | PREGRAĐE | 4 | 3:0:1 | 15:8 | 9 |
3. | VAŠAROVIĆI | 4 | 2:0:2 | 7:8 | 6 |
4. | CERNO/M./M.V. | 4 | 1:1:2 | 5:6 | 4 |
5. | RADIŠIĆI | 4 | 0:0:4 | 3:18 | 0 |
*Ekipa Veljaci se direktno plasirala u četvrtzavršnicu turnira, a ekipe Pregrađe i Vašarovići igraju utakmice doigravanja (baraža) prema utvrđenom rasporedu.
Strijelci (Liga mladih)
Redni broj | Ime i Prezime | Momčad | Broj golova | Ukupno |
1. | Mihael Mandić | Har./Hraš. | 4, | 4 |
2. | Mate Radišići | Humac (2) | 1,5, | 6 |
3. | Josip Radišić | Humac (2) | 1, | 1 |
4. | Ante (Jadranko) Bošnjak | Studenci | 2,1,2, | 5 |
5. | Leon Zeljković | Studenci | 1,1,4, | 6 |
6. | Luka Matijašević | Vašarovići | 1, | 1 |
7. | Ivano Roso | Vašarovići | 1,1, | 2 |
8 | Petar Zlopaša | Radišići | 1, | 1 |
9. | Krešo Granić | Pregrađe | 7, | 7 |
10. | Luka Vasilj | Pregrađe | 1, | 1 |
11 | Matej Granić | Pregrađe | 1, | 1 |
12. | Vlado Bokšič | Radišići | 1, | 1 |
13. | Marko Dodig | Har./Hraš. | 1, | 1 |
14. | Petar Zadro | Vojnići | 1,1, | 2 |
15. | Josip Rupčić | Har./Hraš. | 1, | 1 |
16. | Ivan Zadro | Har./Hraš. | 1,1, | 2 |
17. | Branimir Čavara | Ljubuški | 2,1, | 3 |
18. | Ivan Kraljević | Ljubuški | 1,2,1, | 4 |
19. | Dominik Šuvak | Ljubuški | 1,3,1, | 5 |
20. | Matijas Antunović | Ljubuški | 2, | 2 |
21. | Drago Grubišić | Humac (2) | 1,1, | 2 |
22. | Luka Petrović | Pregrađe | 1,1, | 2 |
23. | Dorijan Bošnjak | Pregrađe | 1, | 1 |
24. | Luka Matijašević | Vašarovići | 1, | 1 |
25. | Lovro Majić | Cerno/M./M.V. | 1, | 1 |
26. | David Prusina | Veljaci | 1,1,1, | 3 |
27. | Blaž Bebek | Veljaci | 1, | 1 |
28. | Zvonimir Vučić | Cerno/M./M.V. | 1,1, | 2 |
29. | David Herceg | Ljubuški | 2, | 2 |
30. | Marko Dodig | Ljubuški | 1,1,2, | 4 |
31. | Domagoj Alilović | Studenci | 1, | 1 |
32. | Marko Perić | Studeci | 1, | 1 |
33. | Josip Mišetić | Veljaci | 2,3, | 5 |
34. | Marin Zovak | Pregrađe | 2, | 2 |
35. | Ante Vegar | Vašarovići | 2, | 2 |
36. | Ante Markić | Radišići | 1, | 1 |
37. | Domagoj Šiljeg | Humac (2) | 2, | 2 |
38. | Ivano Jelavić | Vojnići | 1, | 1 |
39. | Kristija Mucić | Vojnići | 1, | 1 |
40. | Ivan Mlinarević | Humac (2) | 1, | 1 |
41. | Marko Čuljak | Veljaci | 2,1, | 3 |
42. | Karlo Dragičević | Cerno/M./M.V. | 1, | 1 |
43. | Marin Zovak | Pregrađe | 1, | 1 |
44. | Ivan Luburić | Studenci | 1, | 1 |
45. | Marko Mandić | Har./Hraš. | 1, | 1 |
46. | Ante Selak | Har./Hraš. | 1, | 1 |
47. | Marko Ilić | Cerno/M./M.V. | 1, | 1 |
48. | Ante Vegar | Vašarovići | 1, | 1 |
49. | Kristijan Bebek | Veljaci | 1, | 1 |
50. | Leo Rašić | Veljaci | 1, | 1 |
Žuti kartoni (mladi)
*brišu se nakon prvog kruga natjecanja
Redni broj | Ime i Prezime | Momčad | Žuti kartoni | Ukupno |
1. | Florijan Grbavac | Humac (2) | 1, | 1 |
2. | Zvonimir Vučić | Cerno/M./M.V. | 1, | 1 |
3. | Ivan Matijašević | Vašarovići | 1, | 1 |
4. | Karlo Dragičević | Cerno/M./M.V. | 1,1, | 2 |
5. | Ivan Zadro | Har./Hraš. | 1, | 1 |
6. | Ivan Mlinarević | Humac (2) | 1, | 1 |
7. | Josip Mišetić | Veljaci | 1, | 1 |
8. | Anđelo Mucić | Vojnići | 1,1, | 2 |
9. | Ivano Jalavić | Vojnići | 1, | 1 |
10. | Kristijan Mucić | Vojnići | 1, | 1 |
11. | Ante (Jadranko) Bošnjak | Studenci | 1, | 1 |
12. | Vlado Bokšić | Radišići | 1, | 1 |
13. | Krešo Medić | Radišići | 1,1, | 2 |
14. | Toma Tolj | Humac (2) | 1, | 1 |
15. | Ivan Luburić | Studenci | 1, | 1 |
16. | Branimir Čavara | Ljubuški | 1, | 1 |
17. | Blaž Bebek | Veljaci | 1, | 1 |
18. | Ante Vegar | Vašarovići | 1, | 1 |
18 . MNL MZ GRADA LJUBUŠKOG
SKUPINA (A)
- RADIŠIĆI – HUMAC (1) 2:10 (1:2), Strijelci: (0:1, Mate Pehar 5′), (1:1, Marko Šunjić 9′), (1:2, Marko Vujević 19′), (1:3, Mladen Mlinarević 26′), (1:4, Mladen Mlinarević 27′), (2:4, Marko Šunjić 28′), (2:5, Marko Bošnjak 29′), (2:6, Marko Vujević 35′), (2:7, Mate Pehar 37′), (2:8, Mladen Mlinarević 37′), (2:9, Mladen Mlinarević 39′), (2:10, Marko Vujević 40′).
- PROLOG – TESKERA 3:0 (3:0), Strijelci: (1:0, Ivan (Ilija) Herceg 11′), (2:0, Mate Herceg 18′), (30, Mate Herceg 20′)
LJESTVICA SKUPINE (A)
R.B. | EKIPA | UT | SKOR (P/N/P) | GOL RAZLIKA | BODOVI |
1. | VAŠAROVIĆI/GRAB | 4 | 4:0:0 | 14:3 | 12 |
2. | PROLOG | 4 | 3:0:1 | 13:6 | 9 |
3. | TESKERA | 4 | 1:1:2 | 8:14 | 4 |
4. | HUMAC (1) | 4 | 1:0:3 | 17:16 | 3 |
5. | RADIŠIĆI | 4 | 0:1:3 | 9:22 | 1 |
*Ekipa Vašarovići/Grab se direktno plasirala u četvrtzavršnicu turnira, a ekipe Prologa i Teskere igraju utakmice doigravanja (baraža) prema utvrđenom rasporedu.
Strijelci (Liga seniora)
Redni broj | Ime i Prezime | Momčad | Broj golova | Ukupno |
1. | Mladen Mlinarević | Humac (1) | 1,1,4, | 6 |
2. | Dominik Herceg | Prolog | 1, | 1 |
3. | Mate Herceg | Prolog | 3,2,2, | 7 |
4. | Josip Govorko | Prolog | 1, | 1 |
5. | Ante Mušan | Vašarovići/Grab | 1,3,2, | 6 |
6. | Pero Puljić | Vašarovići/Grab | 1,1, | 2 |
7. | Andrej Nosić | Radišići | 2, | 2 |
8. | Ante Granić | Vašarovići/Grab | 1, | 1 |
9. | Mate Marinović | Vašarovići/Grab | 2, | 2 |
10. | Alen Mušan | Vašarovići/Grab | 2, | 2 |
11. | Nikola Jurković | Studenci | 2,2,2, | 6 |
12. | Ivan Raguž | Ljubuški | 3, | 3 |
13. | Veselko Vištica | Ljubuški | 2,2,1, | 5 |
14. | Marin Barišić | Studenci | 1,1, | 2 |
15. | Ante Barišić | Studenci | 1,1, | 2 |
16. | Ivan (Zdenko) Grbavac | Šipovača/Voj. | 2,1, | 3 |
17. | Matej Živkušić | Šipovača/Voj. | 1,1, | 2 |
18. | Vinko Ševo | Grljevići | 1, | 1 |
19. | Miljenko Bošnjak | Pregrađe | 3,4,1, | 8 |
20. | Filip Bebek | Pregrađe | 1,1, | 2 |
21. | Dominik Šiljeg | Lisice | 5,1, | 6 |
22. | Jozo Bilić | Lisice | 3,3, | 6 |
23. | Andrija Bilić | Lisice | 3, | 3 |
24. | Damir Petrušić | Crveni Grm | 1, | 1 |
25. | Luka Herceg | Crveni Grm | 1,1,2, | 4 |
26. | Ivan Bubalo | Stubica/Z./B. | 4,2, | 6 |
27. | Frane Jurković | Stubica/Z./B. | 1,2, | 3 |
28. | Ilija Mišetić | Veljaci | 1,2, | 3 |
29. | Drago Babić | Vitina/Otok | 1, | 1 |
30. | Nikola Granić | Teskera | 1, | 1 |
31. | Marko Šunjić | Radišići | 2,1,2, | 5 |
32. | Andrej Nosić | Radišići | 1, | 1 |
33. | Martin Šuta | Radišići | 1, | 1 |
34. | Adrian Herceg | Prolog | 1, | 1 |
35. | Ivan (Ilijin) Herceg | Prolog | 1,1 | 2 |
36. | Mario Herceg | Prolog | 1, | 1 |
37. | Ivan (Vjekoslav) Grbavac | Šipovača/Vojnići | 1, | 1 |
38. | Hrvoje Brkić | Studenci | 2, | 2 |
39. | Marko Čuljak | Ljubuški | 1, | 1 |
40. | Marin Vidović | Pregrađe | 5,1, | 6 |
41. | Ljubo Ramljak | Pregrađe | 1, | 1 |
42. | Matej Šarac | Pregrađe | 3, | 3 |
43. | Tomislav Primorac | Pregrađe | 1, | 1 |
44. | Tomislav Vidović | Pregrađe | 1, | 1 |
45. | Antonio Vučić | Cerno/M./C. | 1, | 1 |
46. | Tomislav Vučić | Cerno/M/.C. | 4, | 4 |
47. | Zvonimir Vučić | Cerno/M./C. | 1,2, | 3 |
48. | Tomislav Dodig | Stubica/Z./B. | 1,1, | 2 |
49. | Dragan Jelavić | Veljaci | 1, | 1 |
50. | Mate Pehar | Humac (1) | 1,2,2, | 5 |
51. | Ivan Matijašević | Vašarovići/Grab | 1, | 1 |
52. | Marin Brkić | Studenci | 2, | 2 |
53. | Josip Čolak | Grljevići | 1, | 1 |
54. | Rade Petković | Studenci | 2, | 2 |
55. | Stipe Zadro | Grljevići | 1, | 1 |
56. | Blaž Lauc | Studenci | 1, | 1 |
57. | Drago Jelavić | Teskera | 3, | 3 |
58. | Mile Zelić | Teskera | 1, | 1 |
59. | Tomislav Bezer | Teskera | 1, | 1 |
60. | Domagoj Petrović | Humac (1) | 1, | 1 |
61. | Gabriel Sabljić | Humac (1) | 1, | 1 |
62. | Mateo Kraljević | Lisice | 1, | 1 |
63. | Mislav Ramljak | Pregrađe | 1, | 1 |
64. | Marko Bošnjak | Pregrađe | 1, | 1 |
65. | Viktor Vučić | Cerno/M./C. | 2, | 2 |
66. | Karlo Dragičević | Cerno/M./C. | 1, | 1 |
67. | Franjo Vučić | Cerno/M./C. | 2, | 2 |
68. | Drago Grubišić | Humac (2) | 1, | 1 |
69. | Dominik Pavić | Humac (2) | 1, | 1 |
70. | Dado Mucić | Humac (2) | 1, | 1 |
71. | Antonio Petrušić | Vitina/Otok | 1, | 1 |
72. | Ivan Majić | Vitina/Otok | 1, | 1 |
73. | Ivan Paponja | Stubica/Z./B. | 1, | 1 |
74. | Matej Nižić | Crveni Grm | 1, | 1 |
75. | Ante Nižić | Crveni Grm | 1, | 1 |
76. | Dario Petrušić | Crveni Grm | 1, | 1 |
77. | Marko Vujević | Humac (1) | 3, | 3 |
78. | Marko Bošnjak | Humac (1) | 1, | 1 |
Žuti kartoni (seniori)
*brišu se nakon prvog kruga natjecanja
Redni broj | Ime i Prezime | Momčad | Žuti kartoni | Ukupno |
1. | Mario Herceg | Prolog | 1, | 1 |
2. | Marko Šunjić | Radišići | 1, | 1 |
3. | Veselko Vištica | Ljubuški | 1,1, | 2 |
4. | Nikola Jurković | Studenci | 1, | 1 |
5. | Stjepan Kordić | Grljevići | 1, | 1 |
6. | Filip Bebek | Pregrađe | 1, | 1 |
7. | Ivan Bubalo | Stubica/Z./B. | 1, | 1 |
8. | Tomislav Dodig | Stubica/Z./B. | 1, | 1 |
9. | Ante Ilić | Stubica/Z./B. | 1, | 1 |
10. | Kristijan Boras | Vitina/Otok | 1, | 1 |
11. | Ivan Matić | Veljaci | 1, | 1 |
12. | Josip Vištica | Veljaci | 1, | 1 |
13. | Dominik Herceg | Prolog | 1,1, | 2 |
13. | Alen Mušan | Vašarovići/Grab | 1, | 1 |
14. | Josip Govorko | Prolog | 1,1, | 2 |
15. | Ante Mušan | Vašarovići/Grab | 1, | 1 |
16. | Drago Jelavić | Teskera | 1, | 1 |
17. | Ivan Herceg | Prolog | 1, | 1 |
18. | Mate Herceg | Prolog | 1, | 1 |
19. | Ivica Živkušić | Šipovača/Vojnići | 1, | 1 |
20. | Ivan (Vjekoslav) Grbavac | Šipovača/Vojnići | 1, | 1 |
21. | Ivan (Zdenko) Grbavac | Šipovača/Vojnići | 1, | 1 |
22. | Marin Barišić | Studenci | 1, | 1 |
23. | Stipe Zadro | Grljevići | 1, | 1 |
24. | Luka Kraljević | Lisice | 1, | 1 |
25. | Josip Stjepanović | Crveni Grm | 1, | 1 |
26. | Ivan Raguž | Ljubuški | 1, | 1 |
27. | Dario Petrušić | Crveni Grm | 1, | 1 |
28. | Mladen Mlinarević | Humac (1) | 1, | 1 |
29. | Luka Zelić | Teskera | 1, | 1 |
Raspored utakmica u ponedjeljak, 8. kolovoza 2022. godine
R.B. | KOLO | SKUPINA | PAR | EKIPE | DATUM/SAT | |||
49. | 1/4 | MLADI | B2 | A3 | PREGRAĐE | HUMAC (2) | 8.8. | 20:00 |
50. | 1/8 | SENIORI | B2 | C3 | STUDENCI | LISICE | 8.8. | 20:45 |
51. | 1/8 | SENIORI | C2 | B3 | CERNO/M./C. | ŠIPOVAČA/VOJNIĆI | 8.8. | 21:45 |
Povjerenik natjecanja AGRAM MNL-a MZ-a Grada Ljubuškog
IZVOR:IKS-PORTAL.INFO
Objava Službeni Glasnik (14) AGRAM MNL-a MZ-a Grada Ljubuškog pojavila se prvi puta na Radio Ljubuški.