SERIJA: Berardijeva noćna mora u Milanu, Napoli se vratio, Lazio razbio Torino (VIDEO)

Odigrane su posljednje tri utakmice na rasporedu u srijedu u Serie A.

Sassuolo je napravio iznenađenje i slavio u Milanu protiv Intera 1:2.

Inter je poveo preko Dumfriesa u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.

Kada se mislilo da će lider Ruti utakmicu privesti kraju, Sassuolo je u nekoliko minuta preokrenuo rezultat.

Najprije je Bajrami zabio gol nakon velike pogreške vratara Sommera, a potom je sjajni Domenico Berardi s 20-ak metara ljevicom pogodio za vodstvo.

Zanimljivo je da Berardi ima nevjerojatan učinak s momčadima iz Milana, s kojima je zabio ukupno 19 golova i upisao 11 asistencija.

Nakon ovog susreta Inter ostaje na 15 bodova, dok je Sassuolo nakon pobjede stigao na 9 bodova.

U Napulju je ranjeni prvak u susret s Udineseom ušao odlučan da se vrati na pobjednički kolosijek i slavio je 4:1.

Poveli su preko Zelinskog koji je pogodio iz jedanaesterca, a do poluvremena su udvostručili prednost golom Viktora Osimena.

U nastavku su u 75. minuti došli do 3:0 nakon pogotka Kvice Kvarackelije koji je nakon 6 mjeseci postigao pogodak.

Nekoliko minuta kasnije Lazar Samardžić nakon fantastične majstorije dao je nadu Udineseu, ali kako je krenulo Kvarackeli je s centra asistirao Simeoneu za 4:1.

Napolitanci sada imaju 11 bodova i smanjili su zaostatak za vrhom ljestvice, a Udinese ima samo 3 boda.

Lazio je u Rimu pobijedio Torino rezultatom 2:0.

Utakmica je odlučena u drugom poluvremenu, a prvi pogodak postigao je Matias Vesino. Zakanji je potvrdio pobjedu 15 minuta prije kraja.

Nakon pobjede Lazio ima 7 bodova, dok je Torino ostao na 8.