SERIJA A: Milanovi suparnici remizirali protiv autsajdera, bivši igrač izgubio od Nerazzurra, hrabro Leće nije odolio lideru (VIDEO)

Večeras su u Serie A odigrane prve tri utakmice 29. kola u kojem su nastupile tri od četiri najbolje rangirane momčadi.

Nogometaši Intera napravili su veliku grešku u Salernu jer su remizirali s domaćom Salernitanom, jer je utakmica završila rezultatom 1-1.

Vjerojatno su mnogi mislili da će Nerazzurri lako pobijediti kada je Goossens nakon dodavanja Lukakua već u šestoj minuti doveo goste u vodstvo.

No, momčad Simonea Inzaghija je na vrlo bolan način ostala bez dva važna boda u utrci za što bolju poziciju budući da je u 90. minuti izjednačenje donio bivši igrač Intera Antonio Candreeva.

Napoliju je bilo teže od očekivanog opravdati ulogu velikog favorita na gostovanju kod Leccea, slavivši 2-1.

Na poluvremenu je momčad Luciana Spallettija vodila 1-0 nakon pogotka Giovannija Di Lorenza u 18. minuti.

No, nedugo nakon povratka na teren Federico Di Francesco poravnao je na 1-1. No, Antonio Gallo je autogolom u 64. minuti donio novu prednost i pobjedu uvjerljivom lideru na ljestvici.

Tako hrabru igru, u kojoj su uputili više udaraca prema golu od velikog favorita, domaći nisu uspjeli okruniti niti bodom.

Milan nije uspio iskoristiti udarce gradskog rivala te je dodatno skliznuo na ljestvici. Rossoneri su na San Siru remizirali s Empolijem bez golova, jer usprkos totalnoj inicijativi i ofenzivi nisu uspjeli zabiti, unatoč devet minuta sudačke nadoknade.

Ipak, ovim remijem ostali su bod ispred gradskog rivala s ukupno 52 sakupljena boda iz 29 utakmica.