SERIJA A: Kiks Romi, Milan ubjedljiv protiv Srba (VIDEO)

serija a: kiks romi, milan ubjedljiv protiv srba (video)

Momčad Milana večeras je na San Siru u 2. kolu Serie A uvjerljivo svladala Torino rezultatom 4:1.

Rossoneri su zabili u 33. minuti prednost je donio Kristijan Pulišić, ali je nakon samo tri minute Per Shurs poravnao rezultat.

Ipak, završnica prvog poluvremena bila je ključna. Prvi je Giroud iz jedanaesterca vratio vodstvo svom timu, a potom i Theo Hernandez povećao na 3-1 u sudačkoj nadoknadi, kada se dobro snašao nakon asistencije Lea.

Konačan rezultat postavio je iskusni francuski napadač drugi realizirani penal u 65. minuti.

Utakmicu su u poraženom sastavu započela tri srpska reprezentativca. Na golu je standardno Vanja Milinković-Savić, ali ovu će večer željeti što prije zaboraviti.

Ivan Ilić napustio je teren na poluvremenu, dok je Nemanja Radonjić napustio igru ​​u 59. minuti.

Roma je doživjela kiks na gostovanju kod Vorone gdje je poražena rezultatom 2:1.

Slovak Ondrej Duda donio prednost domaćoj momčadi već u 4. minuti, au sudačkoj nadoknadi prvog dijela asistirao je Sirilu Ngongiju koji je udvostručio rezultat.

Vučica do kraja nije uspjela nadoknaditi zaostatak te više puta svladala vratara Lorenza Montija, iz ukupno 12 pokušaja.

To je učinio Husem Oar koji je bio u 56. minuti precizna glavanakon što mu je loptu zbog gužve lucidno dodao Andrea Belotti.

Verona je uspjela obraniti rezultat iako je od 84. minute igrala bez Isaaca Hiena koji je zaradio crveni karton. Dugo su izdržali s igračem manje, jer je nadoknada trajala više od deset minuta.