Remi u Posušju: Nova dva pogotka Bilbije

Zrinjski je niz bez poraza produžio i nakon gostovanja na Mokrom Docu, gdje smo upisali šesti remi ove sezone.

Nakon vrlo sadržajnih devedeset minuta semafor je pokazivao rezultat 2:2, tako da je naša druga utakmica ova sezone u Posušju završila podjelom bodova – na startu sezone bilo je 0:0.

Prvo poluvrijeme završilo je našim vodstvom rezultatom 1:0, a strijelac je bio Nemanja Bilbija kojem je to bio 30. prvenstveni pogodak ove sezone, dok je domaćin preokret napravio na otvaranju drugog poluvremena kada su mrežu Josipa Čondrića pogodili Luka Begić i Slobodan Milanović.

Iako smo se tada našli u situaciji u kojoj nismo bili puno puta ove sezone, odnosno u rezultatskom zaostatku, Bilbija je već u 62. minuti vratio stvari na početak pogodivši glavom nakon ubačaja iz kuta.

Kasnije će se ispostaviti da će to biti konačan rezultat vrlo dobre utakmice nakon koje smo i dalje ostali u igri da postanemo prvi klub u premijerligaškoj povijesti koji je prvenstvo zaključio sa samo jednim porazom.

POSUŠJE – ZRINJSKI 2:2

Strijelci: 0:1 – Bilbija (37′), 1:1 – L. Begić (52′), 2:1 – Milanović (54′), 2:2 – Bilbija (62′)

POSUŠJE: Horkaš, Lučić, Krišto, Horić, Maglica, Ilinković (83′ Ramović), Bešlić (46′ L. Begić), Serdarušić (83′ Landeka), Leko (46′ Lauš), Milanović (59′ D. Begić), Pavković.

ZRINJSKI: Čondrić, Gulišija (21′ Malekinušić), Trajkovski (81′ Ćorluka), Magdić, Jakovljević, Zlomislić, Bašić, Marić (46′ Memija), Janković (81′ Kamenar), Jukić (57′ Šakota), Bilbija.