Radnik pobijedio Brotnjo

KMF Radnik iz Bijeljine pobijedio je sinoć u Čitluku MNK Brotnjo. Radnik je debitant u Premijer futsal ligi BiH, a u drugom kolu upisao je prvu pobjedu svladavši Brotnjo 6:2.

Darko Raguž doveo je momčad Brotnja u vodstvo u trećoj minuti, no Radnik je u nastavku prvog poluvremena preokrenuo rezultat. Gosti su pogocima Davora Arnautovića, Cvijetina Pavića i Miroslava Miljkovića došli do prednosti 1:3, a pobjedu su potvrdili u nastavku.

U drugom poluvremenu Arnautović je ponovno bio strijelac za Radnik. Pogotke za gostujuću momčad također su postigli Mirko Marinković i Vladimir Džombić, dok je pogodak za MNK Brtonjo u drugom poluvremenu postigao Antonio Prusina.

Nakon dva odigrana kola Premijer futsal lige BiH MNK Brtonjo ima jedan osvojeni bod i u sljedećem kolu će gostovati u Konjicu.

The post Radnik pobijedio Brotnjo appeared first on Općina Čitluk.