Prvo kolo 2. Lige FBiH Jug: HNK Neum gostovao u Čitluku

HNK Neum je jučer, 21. kolovoza gostovao u Čitluku protiv HNK Brotnjo Čitluk u okviru prvog kola 2. Lige FBIH-Jug.

HNK Brotnjo je u Čitluku bio uspješniji te je ostvario pobjedu protiv Neumljana s rezultatom 2:1.

U prvom poluvremenu HNK Neum je imao više od igre i zasluženo vodio s rezultatom 0:1 pogotkom Lovrića.

Nažalost, u nastavku su propustili još nekoliko izrazitih šansi da utakmicu odvedu u svoju korist.

U drugom poluvremenu igrala se totalno drugačija utakmica, gdje su domaćini preuzeli više rizika koji im se na kraju i isplatio i doveo ih do konačne pobjede od 2:1.

“Čestitke ekipi Brotnja na pobjedi, a našim igračima nakon blijedog drugog poluvremena želimo da se već u idućoj utakmici iskupe kada na našem terenu dočekuju HNK Stolac.”, navode iz kluba.

#tdi_5 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
}
#tdi_5 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
}

Objava Prvo kolo 2. Lige FBiH Jug: HNK Neum gostovao u Čitluku pojavila se prvi puta na Neum.online.