Prva ovosezonska pobjeda HRK Međugorje

HRK Međugorje u 8. kolu Prve lige FBiH – skupina Jug za rukometaše pobijedio je sinoć u Čitluku RK Kiseljak i došao do prve ovosezonske pobjede. Sinoćnja utakmica u Čitluku bila je ogled dvije momčadi bez pobjede, a Međugorje se pokazalo kao kvalitetnija momčad i slavilo 32:24.

Nakon prvog poluvremena Međugorje je imalo četiri pogotka prednosti, dok je u drugom poluvremenu došlo do uvjerljive pobjede. Domaću momčad s deset postignutih pogodaka predvodio je Matej Kolobarić, Gabrijel Šunjić bio je također raspoložen te je postigao osam pogodaka, a osam pogodaka u redovima Kiseljaka postigao je Boris Bošnjak.

U prethodnom kolu HRK Međugorje osvojilo je bod na gostovanju u Livnu, a pobjeda nad Kiseljakom prvo je slavlje u novoj sezoni za Međugorje.

HRK Međugorje: Šunjić 8, Pervan 3, Knezović, Barbarić 2, Nikolić 4, Kolobarić 10, Ćorić, Bevanda, P. Pehar, Petrović, Ostojić 3, Sušac, Z. Pehar 1, Ćorić, Ilić, Grbeša 1.

RK Kiseljak: Duraković, Kesić, Komšić 4, Ababović 1, Bošnjak 8, M. Jelonjić 1, J. Jelonjić, Klarić 3, Jurišić 3, Pecirep 1, Kubiček, Mehanović 3.

The post Prva ovosezonska pobjeda HRK Međugorje appeared first on Općina Čitluk.