Close Menu
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
Facebook X (Twitter) Instagram
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
  • GRANICE
  • KAMERE
  • VAKTIJA
  • OSMRTNICE
  • VRIJEME
  • RADIO
Mostarski.infoMostarski.info
Home » Poziv za javnu licitaciju za odabir pružatelja usluga za Malonogometnu ligu mjesnih zajednica općine Čitluk
Čitluk

Poziv za javnu licitaciju za odabir pružatelja usluga za Malonogometnu ligu mjesnih zajednica općine Čitluk

01/07/20241 Min Read
Share
Facebook Twitter Reddit Pinterest Email Bluesky LinkedIn Tumblr VKontakte Telegram WhatsApp Threads Copy Link

Športski savez Brotnja-Čitluk, kao organizator Malonogometne lige mjesnih zajednica općine Čitluk, poziva sve zainteresirane subjekte na Javnu licitaciju vezanu za ustupanje prava na prodaju jela, pića i drugih aktivnosti i usluga tijekom trajanja Malonogometne lige mjesnih zajednica općine Čitluk za 2024. godinu.

Javna licitacija će se održati u srijedu, 3.7.2024. godine s početkom u 14:00 sati u Gradskoj sportskoj dvorani u Čitluku. Svi zainteresirani imati će priliku iznijeti svoje ponude u zatvorenim kuvertama, a početna cijena iznosi 9.000,00 KM.

Zainteresirani više informacija mogu dobiti u Športskom savezu Brotnja kako je navedeno u pozivu koji Vam donosimo u prilogu.

Prilog:

– Javna licitacija za izbor pružatelja usluga za Malonogometnu ligu mjesnih zajednica općine Čitluk

The post Poziv na javnu licitaciju za izbor pružatelja usluga za Malonogometnu ligu mjesnih zajednica općine Čitluk appeared first on Općina Čitluk.

Izvor: ( citluk.ba / Mostarski.info )

Preporučeni članci

  • Javni natječaj za izbor i imenovanje ravnatelja Centra za socijalni rad Čitluk
  • Edukativno predavanje o dijabetesu održano u Edukacijsko-rehabilitacijskom centru Sveti Josip Radnik
  • Patricija Prga osvojila srebrenu medalju na Svjetskom karate turniru za mlade
  • „Grmalji“ pobjednici juniorskog futsal 3×3 turnira

Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Email Telegram WhatsApp Threads Copy Link

Možda Vas zanima

Završena rekonstrukcija dijela prometnice u Krehin Gracu

04/09/2026

Javni natječaj za izbor i imenovanje ravnatelja Gradske ljekarne Čitluk

04/09/2026

Održana obuka o primjeni Etičkog kodeksa za vijećnike Općinskog vijeća Čitluk

03/09/2026

U Čitluku počinje s radom Klub čitatelja: Prvi susret 1. listopada u knjižnici KIC-a

03/09/2026
Najnovije

Mladi neumljanin Kristijan Glavinić pozvan u reprezentaciju BiH U-18

04/09/2026

„Život koji je stvorio Bog treba braniti životom“: U Tomislavgradu predstavljena prva pro-life slikovnica u BiH

04/09/2026

Plaće u MUP-u HBŽ-a rastu oko 7 posto

04/09/2026

Mostarski info portal vezan za grad Mostar s redovnim informacijama i vijestima za sve građane. Kroz razne kategorije portala čitajte sve što vas zanima iz Mostara i Hercegovine

Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube
Najnovije objave

Mladi neumljanin Kristijan Glavinić pozvan u reprezentaciju BiH U-18

„Život koji je stvorio Bog treba braniti životom“: U Tomislavgradu predstavljena prva pro-life slikovnica u BiH

Plaće u MUP-u HBŽ-a rastu oko 7 posto

Preporuke
  • Live kamere BiH
  • Hak kamere
  • Osmrtnice Mostar
  • Radio stanice uživo
  • Mostar vrijeme
  • Općine i gradovi
  • Rezultati uživo
Web dizajn i SEO optimizacija by SiaDizajn.ba
  • O nama
  • Saradnja
  • Impressum
  • Kontakt i Saradnja
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Blokator oglasa omogućen!
Blokator oglasa omogućen!
Naša web stranica funkcionira zahvaljujući prikazivanje online oglasa našim posjetiteljima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete isključiti blokator oglasa.