Posušje i GOŠK podijelili bodove

U lošoj utakmici bez pravih prilika u 11. kolu Premijer lige BiH Posušje i GOŠK na Mokrom docu odigrali su susret bez golova i podijelili bodove.

U prvom poluvremenu nogometaši Posušja imali su posjed, dok su gosti iz Gabele iz kontranapada bezuspješno pokušavali ugoziti gol Franka Kolića. Kad je riječ o posjedu on je u prvom dijeli bio na strani Posušja u nestvarnom omjeru 76:24, ali ništa domaći iz toga po lošem terenu i lošem vremenu nisu uspjeli kapitalizirati. Čak je iznuđeni udarac iz kuta dao nadu i zagrijao nekolio stotina domaćih promzlih i pokislih navijača, ali se mreže nisu tresle.

Identično je bilo i u nastavku, a nadu domaćima dao je Joao Erick u 48. minuti odličnim udarcem iz daljine, ali mu ga je ukrotio Filip Vasilj, koji je na mjestu bio i minutu kasnije kada je iz centaršuta skinuo loptu upućenu prema Krišti. Odlično je Erick šutirao i u 63. minuti, Vasilj je s puno muke obranio taj udarac, ali nije bilo domaćih igrača na odbijenoj lopti. Do kraja utakmice mreže se nisu tresle.