Posušje gazi sve pred sobom, najbolja je ekipa u Bosni i Hercegovini ovog proljeća

Ekipa Posušja istinski je iznenađenje ovog proljeća u Wwin ligi Bosne i Hercegovine, sada službeno najbolja ekipa prvenstva nakon što su igrači Denisa Ćorića savladali GOŠK u gostima rezultatom 1:0. Posušje je slavilo golom izvanrednog napadača Gabrijela Bobana, koji je postigao jedini gol utakmice u 53. minuti.

Prije toga, u 33. minuti, Musulin je imao dobru priliku za GOŠK, ali ju je promašio, kao i Mandić za Posušje na početku drugog dijela. Prečka je spasila GOŠK u 64. minuti nakon što je Brković sjajno šutirao.

Ako bismo uzeli u obzir samo utakmice ovog proljeća, Posušje bi bilo prvo na tablici jer je osvojilo 16 od mogućih 18 bodova na šest utakmica. Ćorićev tim nastavlja borbu za Europu jer se kao šestoplasirani tim nalazi samo dva boda iza četvrte Sloge, koja zauzima poziciju koja vodi u Europu ako osvajač Kupa BiH bude među prva tri tima u Wwin ligi.

GOŠK nastavlja borbu za opstanak, trenutno su deveti s 24 boda, s jednim bodom više od Željezničara koji se nalazi u zoni ispadanja.

Objava Posušje gazi sve pred sobom, najbolja je ekipa u Bosni i Hercegovini ovog proljeća pojavila se prvi puta na Posušje.info.