Poskoci dominiraju – Anamarija Miličević najbolja kadetkinja

poskoci dominiraju – anamarija miličević najbolja kadetkinja

U subotu 11.11.2023. godine održao se u Sarajevu “2. Otvoreni kup FBIH” pod pokroviteljstvom korejskog Ambasadora. Na ovom natjecanju nastupilo je više od 500 natjecatelja iz Srbije, Crne Gore i BiH.

Taekwondo klub Poskok iz Posušja nastupio je sa 5 natjecatelja u A klasi koji su se izborili za 5 medalja, 2 zlatne, 1 srebrnu i 2 brončane. Najuspješnija je bila Anamarija Milićević koja je kroz četiri uvjerljive pobjede rezultatima 2:0 u rundama došla do zlatne medalje u kategoriji do 51 kg i osvojila pehar za najuspješniju kadetkinju u A klasi.

Zlatnu medalju je osvojio i Marko Bakula sa dvije pobjede u kategoriji mlađih kadeta   do 30 kilograma. Srebrnu medalju sa jednom pobjedom je osvojio Dominik Jukić u kategoriji juniora do 63 kg. Brončane medalje su osvojili Mija Begić u kategoriji mlađih kadetkinja do 27 kg i Šimun Topić u kategoriji kadeta do 53 kg koji je ostvario jednu pobjedu. Posuške kadetkinje su osvojile ekipno 3 mjesto, dok je posuški klub zauzeo odličnu 6 poziciju ukupnog poretka od 37 klubova koji su nastupili na turniru. Posuške borce ovaj put je vodila trenerica Mihaela Senjak a ovo je bio posljednja proba posuških taekwondoaša pred nastup na Balkanskom prvenstvu koje se održava u Sarajevu krajem ovog mjeseca. Čestitamo mladim sportašima i njihovoj trenerici na odličnim rezultatima na Kupu i želimo im puno uspjeha na nadolazećem Prvenstvu.

Objava Poskoci dominiraju – Anamarija Miličević najbolja kadetkinja pojavila se prvi puta na Posušje.info.