Close Menu
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
Facebook X (Twitter) Instagram
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
  • GRANICE
  • KAMERE
  • VAKTIJA
  • OSMRTNICE
  • VRIJEME
  • RADIO
Mostarski.infoMostarski.info
Home » podrška mladima u ključnom razdoblju njihovog života
Vijesti

podrška mladima u ključnom razdoblju njihovog života

30/09/20232 Mins Read
Share
Facebook Twitter Reddit Pinterest Email Bluesky LinkedIn Tumblr VKontakte Telegram WhatsApp Threads Copy Link

U društvu 25 sjajnih mladih ljudi, entuzijastičnih učenika i učenica srednjih škola iz Breze, nedavno je započeo drugi ciklus edukacijskog programa Job Lab za 2023. godinu u organizaciji Telemach fondacije i Inkubatora društvenih inovacija Munja.

Tokom četverosatne edukacije, održane u prostorijama Gimnazije „Muhsin Rizvić“ Breza, učesnici su informirani o prilikama i potrebama na tržištu rada, o tome kako unaprijediti postojeća znanja i vještine za konkurentnost, što potencijalno otvara prilike za njihov lični i poslovni razvoj.
„Breza ima divne i pametne mlade ljude. Postavljali su mnogo pitanja, govorili o vlastitim idejama te pokretali dinamične diskusije o tome kako se najbolje pripremiti za tržište rada.

Fokus nam je bio i na važnosti inovacija, poduzetništva i razvoja digitalnih vještina koje su neophodne za poslove budućnosti. Sretni smo što smo imali priliku unaprijediti njihova znanja i vještine u ključnom razdoblju njihovog života, kada trebaju donositi važne odluke o svojoj budućnosti“, istakla je Maja Tursunović, direktorica Telemach fondacije.

U okviru radionice, inspirativnu priču o borbi za svoje snove i kvalitetno obrazovanje, sa svojim sugrađanima je podijelila Brezanka Amela Nevaljalović. Bila je učenica pomenute srednje škole, a obrazovala se i u SAD-u i Turskoj.
Nakon Breze, drugim ciklusom Job Lab radionica bit će obuhvaćeni i srednjoškolci iz Viteza, Livna, Sanskog Mosta, Trebinja i Bileće. Najaktivnije učesnice i učesnike očekuje studijska posjeta kompaniji Telemach BH. Za više informacija posjetite web stranicu kompanije Telemach.

drugi ciklus job lab programa telemach fondacije započeo u brezi: podrška mladima u ključnom razdoblju njihovog života drugi ciklus job lab programa telemach fondacije započeo u brezi: podrška mladima u ključnom razdoblju njihovog života

Parazol - Protiv parazita

Preporučeni članci

  • Irfan Smajlagić konačno potpisao
  • SKB-u Mostar donirana zaštitna oprema vrijedna gotovo 22 hiljade KM (VIDEO)
  • Parni valjak i kantautorica Pava dobitnici prvih ovogodišnjih nagrada Music pub
  • NUMEROLOGIJA OTKRIVA Pogledajte šta vam je najvažnije u ljubavi

Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Email Telegram WhatsApp Threads Copy Link

Možda Vas zanima

Bingo Group donirao 35.000 KM za unapređenje uslova u Dnevnom centru Udruženja „Dajte nam šansu“

17/07/2026

Edukacijom liječnika primarne zdravstvene zaštite započinje ključna faza Programa ranog otkrivanja raka pluća u Zapadnohercegovačkoj županiji

16/07/2026

Uz Ministarstvo zdravstva ŽZH, programu probira projekta LIFEGATE aktivno se pridružilo i Ministarstvo zdravstva, rada i socijalne skrbi HNŽ

16/07/2026

Održan završni koordinacijski sastanak za pokretanje pilot programa probira raka pluća u HNŽ i ZHŽ – Sveučilišna klinička bolnica Mostar

15/07/2026
Najnovije

Asistent u odgojno-obrazovnom radu

20/07/2026

Viši referent za vođenje poslova arhiva

20/07/2026

Asistent u odgojno – obrazovnom radu

20/07/2026

Mostarski info portal vezan za grad Mostar s redovnim informacijama i vijestima za sve građane. Kroz razne kategorije portala čitajte sve što vas zanima iz Mostara i Hercegovine

Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube
Najnovije objave

Asistent u odgojno-obrazovnom radu

Viši referent za vođenje poslova arhiva

Asistent u odgojno – obrazovnom radu

Preporuke
  • Live kamere BiH
  • Hak kamere
  • Osmrtnice Mostar
  • Radio stanice uživo
  • Mostar vrijeme
  • Općine i gradovi
  • Rezultati uživo
Web dizajn i SEO optimizacija by SiaDizajn.ba
  • O nama
  • Saradnja
  • Impressum
  • Kontakt i Saradnja
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Blokator oglasa omogućen!
Blokator oglasa omogućen!
Naša web stranica funkcionira zahvaljujući prikazivanje online oglasa našim posjetiteljima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete isključiti blokator oglasa.