PARTIZANI NE LEŽU NOVOSAĐANIMA: Bivši igrači crno-belih doneli pobedu Vojvodini (VIDEO)

Nogometaši Partizana poraženi su od Vojvodine 2-1 na stadionu “Karađorđe” u Novom Sadu u 28. kolu Superlige.

Crno-beli su tako zabeležili još jedan loš rezultat protiv predstavnika Novog Sada u nastavku sezone, nakon debakla u utakmici protiv Mladosti GAT, kada su poraženi sa 4:0.

TSC će sutra u utakmici protiv Radnika iz Surdulice imati priliku dodatno povećati prednost u odnosu na Partizan, a Čukarički bi ih također prestigao pobjedom u Nišu nad Radničkim, jer zaostaju samo bod.

Natho je prvi pokušao zaprijetiti golu domaćina u 4. minuti, ali je obrambeni red bio na mjestu pa je Izraelac izblokiran. Uslijedio je dinamičan dio kada su obje strane imale po jednu vrlo dobru, gotovo identičnu priliku.

Prvo je u petoj minuti mladi Jović iz daljine šesnaesterca pucao glavom, ali ipak malo preko gola. Domaći su potom u 9. minuti zamalo iskoristili promašaj Vujačića, kada je uslijedio ubačaj u šesnaesterac za Zukića, ali okrznuo je samo gornji dio mreže.

Potom je uslijedio dug period u kojem nije bilo zanimljivih dešavanja na terenu, nakon čega je golman crno-bijelih Stevanović imao dosta posla. Prvo je zaustavio pokušaj Zukića, a potom i Malbašića do kojeg se lopta odbila.

Čumić je u 27. minuti želio ugroziti gol crno-bijelih, ali je bio neodlučan i na kraju vrlo loše šutirao.

Pogreška iskusnog Ljubomira Fejse na samom kraju prvog poluvremena mogla je skupo koštati Partizan, ali se na vrijeme vratio, a mladi Jović, koji se istaknuo i u napadu, ali bez konkretnih završnica, na vrijeme je reagirao.

Vojvodina je povela nedugo nakon povratka na teren, u 51. minuti, kada je Filip Malbašić, nekadašnji igrač Partizana, iskoristio nepažnju golmana i ušao u dobru poziciju. Čumić je ponovno sudjelovao u akciji, protivnički igrači su mu ostavili dovoljno prostora za dobar centaršut.

Ubrzo je uslijedio vrlo neprecizan pokušaj Fejse koji je završio daleko iznad gola, a novosadska Stara Dama potom se postavila nešto defanzivnije. To je rezultiralo nedinamičnom igrom u kojoj Partizan nije znao kako ugroziti gol domaćih.

Zato je Duljaj brojnim izmjenama pokušao promijeniti stanje na terenu, pa su od 66. minute umjesto prekaljenih Meniga i Natha priliku dobili mladi Samed Baždar i Janko Jevremović.

O izdanju beogradske momčadi možda najbolje govori podatak da su tek u 70. minuti uputili prvi udarac u okvir gola, što je učinio Urošević, ali bez veće opasnosti za vratara Carevića.

Baždar je u 79. minuti imao veliku priliku za izjednačenje, ali je nije iskoristio, jer je Tsarević odlično intervenirao, pa je od svega izašao samo korner.

U 84. minuti Vojvodina je udvostručila vodstvo, a Koban je ponovno bivši igrač crno-bijelih! Ovaj put Nemanja Nikolić je pogodio nakon kontre, kada je nakon dodavanja Veljka Simića, bivšeg igrača Crvene zvezde, iz okreta precizno pucao i pogodio malu mrežu.

Danilo Pantić je u 90. minuti efektno izvedenim slobodnim udarcem samo ublažio poraz.

VOJVODINA : Tsarević – Jeličić, Traore, Ljubisavljević, Lazarević – Topić, Zukić (od 77. Milosavljević) – Malbašić (od 77. Baraj), U. Nikolić (od 64. Simić), Čumić (od 82. Busnić) – Milošević (od 64. N. Nikolić).

PARTIZANSKI: Stevanović – Živković, Vujačić, Marković, Urošević – Fejsa, Kolorado (od 60. Pantić) – Menig (od 66. Jevremović), Natho (od 66. Baždar), Jović – Rikardo.