Close Menu
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
Facebook X (Twitter) Instagram
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
  • GRANICE
  • KAMERE
  • VAKTIJA
  • OSMRTNICE
  • VRIJEME
  • RADIO
Mostarski.infoMostarski.info
Home » Odluka o poništenju postupka javne nabavke radova
Servisne informacije

Odluka o poništenju postupka javne nabavke radova

18/02/20251 Min Read
Share
Facebook Twitter Reddit Pinterest Email Bluesky LinkedIn Tumblr VKontakte Telegram WhatsApp Threads Copy Link

Na osnovu člana 43. Statuta Grada Mostara (“Gradski službeni glasnik Grada Mostara” broj 4/04, “Službeni glasnik Grada Mostara”, br. 8/09), člana 64.stav (1) tačka b), člana 70. stavovi (1), (3) i (6) Zakona o javnim nabavkama (“Službeni glasnik BiH”, br.39/14, 59/22, 50/24) (Zakon), na Preporuku Komisije za javne nabavke Gradonačelnik Grada Mostara donosi Odluku o poništenju postupka javne nabavke radova.

Here is the attachments of this Post

Odluka o poništenju postupka javne nabavke radova

Objava Odluka o poništenju postupka javne nabavke radova pojavila se prvi puta na Grad Mostar.

www.mostar.ba

Preporučeni članci

  • 30% popusta na letove s Croatia Airlinesom
  • U četvrtak obustava saobraćaja u ulici Kralja Petra Krešimira IV
  • Obavještenje za vozače: Od sutra počinju radovi na mostu Begića i Begovića kod Jablanice
  • Radovi na rekonstrukciji vrha mostarske Avenije počinju u četvrtak

Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Email Telegram WhatsApp Threads Copy Link

Možda Vas zanima

Odluka o dodjeli ugovora drugorangiranom ponuđaču

25/03/2025

Popust za studente i nastavno osoblje

24/09/2024

30% popusta na letove s Croatia Airlinesom

17/06/2024

Sletio prvi zrakoplov na izravnoj liniji iz Beograda

15/04/2024
Najnovije

HBŽ ulaže više od 600.000 KM u sigurnost, 335.000 KM za projekt u Livnu

03/09/2026

BiH otvara konzulat u Splitu za područje od Zadra do Dubrovnika

03/09/2026

Uredsko terenski komercijalist (m/ž)

03/09/2026

Mostarski info portal vezan za grad Mostar s redovnim informacijama i vijestima za sve građane. Kroz razne kategorije portala čitajte sve što vas zanima iz Mostara i Hercegovine

Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube
Najnovije objave

HBŽ ulaže više od 600.000 KM u sigurnost, 335.000 KM za projekt u Livnu

BiH otvara konzulat u Splitu za područje od Zadra do Dubrovnika

Uredsko terenski komercijalist (m/ž)

Preporuke
  • Live kamere BiH
  • Hak kamere
  • Osmrtnice Mostar
  • Radio stanice uživo
  • Mostar vrijeme
  • Općine i gradovi
  • Rezultati uživo
Web dizajn i SEO optimizacija by SiaDizajn.ba
  • O nama
  • Saradnja
  • Impressum
  • Kontakt i Saradnja
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Blokator oglasa omogućen!
Blokator oglasa omogućen!
Naša web stranica funkcionira zahvaljujući prikazivanje online oglasa našim posjetiteljima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete isključiti blokator oglasa.