Close Menu
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
Facebook X (Twitter) Instagram
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
  • GRANICE
  • KAMERE
  • VAKTIJA
  • OSMRTNICE
  • VRIJEME
  • RADIO
Mostarski.infoMostarski.info
Home » Odluka o poništenju postupka javne nabave
Livno

Odluka o poništenju postupka javne nabave

06/02/20233 Mins Read
Share
Facebook Twitter Reddit Pinterest Email Bluesky LinkedIn Tumblr VKontakte Telegram WhatsApp Threads Copy Link

BOSNA I HERCEGOVINA
FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE
HERCEGBOSANSKA ŽUPANIJA
GRAD LIVNO
GRADONAČELNIK

Brој: 02-04-3714/22
Datum: 11.1.2023. god.

Na osnovu članka 69. stavak (2) točka d) Zakona o javnoj nabavi BiH 39/14 a u postupku
javne nabave radova – Izvođenje radova na uređenju zelenih otoka, Gradonačelnik donosi:

ODLUKU

o poništenju postupka javne nabave

1. Poništava se postupak javne nabave radova – Izvođenje radova na uređenju zelenih otoka,
iz razloga što kandidat ponuditelj ima neizmirenih dospjelih obaveza po osnovu javnih
prihoda u iznosu od 190.715,46 KM (Uvjerenje kantonalnog poreznog ureda Livno,
Porezna ispostava Livno broj: 13-10/3-05-12-5-5990/22 od 10.11.2022.godine.

2. Ova odluka objavit će se na web-stranici grada Livno www.livno.ba
Obrazloženje
Postupak javne nabave pokrenut je Odlukom o pokretanju postupka javne nabave broj: 02-04-
3714/22 od 7.12.2022. godine. Javna nabava je provedena konkurentskim zahtjevom za
dostavu ponuda. Procijenjena vrijednost javne nabave bez PDV-a je 58.536,74 KM.
Obavijest o nabavi broj: 356-7-3-102-3-71/22 od 8.12.2022. god., koja je objavljena na
Portalu javne nabave 8.12.2022. god. Povjerenstvo za javnu nabavu imenovano je Odlukom
broj: 02-04-3714/22 od 7.12.2022.godine.
Povjerenstvo za javnu nabavu dostavilo je dana 22.12.2022. godine Zapisnik o radu
Povjerenstva nakon otvaranja ponuda broj: 02-04-3714/22 od 22.12.2022. godine, i Preporuku
o dodjeli ugovora broj: 02-04-3714/22 , u postupku javne nabave radova – „Izvođenje radova
na uređenju zelenih otoka“.

U postupku po Izvješću o radu je utvrđeno da je Povjerenstvo za javnu nabavu, blagovremeno
i pravilno izvršilo otvaranje ponuda i ocjenu kvalificiranosti ponuditelja, o čemu je sačinilo
odgovarajuće zapisnike, u kojima je utvrđeno sljedeće:
Blagovremena su zaprimljena 1 (jedna) ponuda ponuditelja:

1. „ROCO COMMERCE“ d.o.o., Podgradina bb., 80101 Livno,
– čija cijena ponude je 58.485,00 KM bez PDV-a ponuda nije imala popusta,
– garantni rok na izvedene radove je 10 godina,
– rok izvođenja radova je 30 dana.
Ponuditelj „Roco commerce“ d.o.o., Podgradina bb., 80101 Livno, odabran je kao
najpovoljniji nakon pregleda ponuda, te je istom dostavljena Odluka o rezultatima okončanog
postupka javne nabave i izbora najpovoljnijeg ponuditelja 02-04-3714/22 od
22.12.2022.godine

2
Navedeni ponuditelj „Roco commerce“ d.o.o., Livno., nakon dostavljene Odluke o
rezultatima okončanog postupka javne nabave i izbora najpovoljnijeg ponuditelja 02-04-
3714/22 dana 9.1.2023.godine dostavlja dokumenta iz Članka 45. Zakona o javnoj nabavi.
Pored ostalih dokumenata iz Članka 45. Zakona o javnoj nabavi dostavljeno je i Uvjerenje
izdano od strane Kantonalnog poreznog ureda , Porezna ispostava Livno broj: 13-10/3-15-12-
5-5990/22 od 10.11.2022.godine u kojem je navedeno da porezni obveznik „Roco commerce“
d.o.o. ima duga po osnovu javnih prihoda u iznosu od 190.715,46 KM.

Iz gore navedenog Ugovorno tijelo je na stavu da mora poništiti postupak javne nabave
„Izvođenje radova na uređenju zelenih otoka“ zbog ne ispunjavanja uvjeta iz Natječajne
dokumentacije jedinog prijavljenog ponuditelja „Roco commerce“ d.o.o. a zbog neizmirenih
obveza po osnovu javnih prihoda Članak 45. stavak (2) točka c) Zakona o javnoj nabavi
„Službeni glasnik BiH“ broj: 39/14.

Iz navedenih razloga, primjenom člana 69. stav (2) točka d) Zakona o javnim nabavama („Sl.
glasnik BiH“, broj 39/14), odlučeno je kao u točci 1. ove odluke.
POUKA O PRAVNOM LIJEKU
Protiv ove odluke kandidat/ponuditelj ima pravo podnijeti pismeni prigovor u roku od 5 (pet)
dana, po prijemu iste.
Prigovor se podnosi Gradonačelniku, a može se izjaviti na Zapisnik kod ovog organa

DOSTAVITI:
GRADONAČELNIK:
– „Roco commerce“ d.o.o., Livno, Darko Čondrić
– Povjerenstvo za javne nabave,
– Materijali gradonačelnika,
– а/а.

Livno-ba

relax-portal.info

Preporučeni članci

  • ‘Devedesetka’ Livno: I Kupres i Tomislavgrad nas prestižu
  • U Livnu specijalna policija nasilno sklanja mještane koji protestuju za spas izvora vode
  • Grad Livno godinama naplaćivao neustavnu naknadu za istaknutu tvrtku
  • FOTO / Eko-akcija “Šatorsko jezero 2023”

Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Email Telegram WhatsApp Threads Copy Link

Možda Vas zanima

Gabrijel Jurkić i dalje privlači posjetitelje u Livno, njegova djela čuvaju priču jednog vremena

05/09/2026

Rekordna muška krunica ove subote: Moli se u 32 grada Hrvatske a pridružuje se i Livno

05/09/2026

Plaće u MUP-u HBŽ-a rastu oko 7 posto

04/09/2026

Hoće li tehnologija spriječiti krađe na izborima?

04/09/2026
Najnovije

Gabrijel Jurkić i dalje privlači posjetitelje u Livno, njegova djela čuvaju priču jednog vremena

05/09/2026

Tisuće prosvjednika na “Hodu za Liku” u Zagrebu

05/09/2026

Osnovna škola u Posušju: Prvi tjedan nastave sati skraćeni na 20 minuta

05/09/2026

Mostarski info portal vezan za grad Mostar s redovnim informacijama i vijestima za sve građane. Kroz razne kategorije portala čitajte sve što vas zanima iz Mostara i Hercegovine

Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube
Najnovije objave

Gabrijel Jurkić i dalje privlači posjetitelje u Livno, njegova djela čuvaju priču jednog vremena

Tisuće prosvjednika na “Hodu za Liku” u Zagrebu

Osnovna škola u Posušju: Prvi tjedan nastave sati skraćeni na 20 minuta

Preporuke
  • Live kamere BiH
  • Hak kamere
  • Osmrtnice Mostar
  • Radio stanice uživo
  • Mostar vrijeme
  • Općine i gradovi
  • Rezultati uživo
Web dizajn i SEO optimizacija by SiaDizajn.ba
  • O nama
  • Saradnja
  • Impressum
  • Kontakt i Saradnja
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Blokator oglasa omogućen!
Blokator oglasa omogućen!
Naša web stranica funkcionira zahvaljujući prikazivanje online oglasa našim posjetiteljima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete isključiti blokator oglasa.