ODLIČNA UTAKMICA U BAČKOJ TOPOLI: Crvena zvezda pobjedom najavila “Veći derbi” (VIDEO)

Aktualni prvak Crvena zvezda upisala je i četvrtu pobjedu u nastavku prvenstva, pošto je u Baća Topoli slavila protiv TSC-a 1:3.Bila je to vrlo zanimljiva utakmica, posebno u drugom poluvremenu, u kojem smo vidjeli obostrane napade.

Crvena zvezda je od samog početka preuzela kontrolu nad loptom i imala veći posjed svih 45 minuta, osim u kratkim intervalima kada su domaći uspjeli povezati nekoliko dodavanja.

Nije bilo velikih prilika, a najbolja je bila ona kada je Kanga sjajnim udarcem pogodio gredu.

Problem za goste dogodio se sredinom poluvremena kada se ozlijedio Aleksandar Dragovi , koji je morao napustiti igru, a vrlo brzo nakon toga morao je to učiniti i Lučić. Njih su zamijenili Čiga i Stamenić.

Gol smo vidjeli u 36. minuti. Gosti su poveli iz jedanaesterca, a da bi se igralo morala je vladati VAR soba. Kanga je pod velikim presingom ukrao loptu, a onda ga je oborio Vulić. Nakon gledanja videa vidjelo se da je Vulić zakačio loptu rukom, pa je sudac dosudio najstrožu kaznu.

Kanga je bio siguran s bijele točke za 0:1.

Nakon primljenog pogotka TSC je krenuo nešto agresivnije prema golu Glazera i na samom kraju imali su dvije dobre situacije, no prvo su Čiga, a potom i Glazer otklonili opasnost sa Zvezdinog gola.

U drugom poluvremenu domaći su krenuli ofenzivnije i imali nekoliko prilika, ali bez većih prilika. S druge strane, Zvezda je propustila priliku odlučiti utakmicu, jer je nakon visokog presinga stvorila nekoliko sjajnih prilika, a najbolje su bile Ivanić i Bukari.

Kao kazna za te promašaje TSC je izjednačio u 61. minuti. Nakon kornera Pantovič je odlično reagirao glavom i ostalo je 1:1.

No, veselje domaćih nije dugo trajalo. Samo 2 minute kasnije, nakon ubačaja Hwanga, lopta je srećom stigla do Bukarija, koji je odlično reagirao i uz bližu stativu zatresao mrežu za 1:2.

Domaćin je imao sjajnu priliku da se vrlo brzo revanšira pogotkom, ali nakon sjajne kontre Milosavljević je vrlo loše pucao preko gola. Nedugo potom i Jovanović je bio u prilici, ali je Glazer sjajno obranio volej iskusnog napadača.

Utakmica je nakon toga otišla u mirniji dio, oba trenera su izvršila izmjene, a rezervista Olajinka bio je zaslužan za novi Zvezdin penal. Nigerijac se dobro namjestio na ubačaj Hwanga, a Antonić je s dvije ruke odgurnuo Olajinka i dosuđen je kazneni udarac.

Ovaj put izvođač je bio Hwang i siguran za 1:3.

Do kraja susreta crveno-bijeli su zbog ozljede ostali i bez Uroša Spajića koji se žalio na ozljedu zgloba. Zato su izabranici Vladana Milojevića poslednjih 5 minuta igrali sa 10 igrača.

Ipak, značajnijih događaja nije bilo, pa je Crvena zvezda na kraju slavila 1:3 i s dobrim raspoloženjem ulazi u Većideru protiv Partizana sljedećeg vikenda na svom stadionu.