NOVI BODOVI ZA SRPSKI NOGOMET: Pantović donio TSC-u remi s Olympiakosom! (VIDEO)

Nogometaši TSC-a su na domaćem terenu remizirali s Olympiakosom 2:2. Susret drugog kola Europske lige obilježio je povratak srpskog predstavnika nakon dva pogotka zaostatka i crvenog kartona suparnika.

Grčka momčad je od početka dvoboja krenula u presing. To im se isplatilo na isteku 16. minute.

Inicijativu crveno-bijelih iz Atene okrunio je Jorgos Masouras za 1:0. Prihvatio je loptu nakon ubačaja Podensea s desne strane i matirao Ilića.

Najbolju priliku momčad iz Bačke Topole propustila je u 31. minuti. Jovanović je ostavio povratnu loptu za Rakonjca, koju napadač šalje preko gola. Petrović je pucao ravno u vratara.

Atenjani su poluvrijeme zaključili većim posjedom lopte s 2:1 za TSC u udarcima na gol.

Olympiakos je udvostručio vodstvo nakon 15 minuta u drugom poluvremenu. Nakon asistencije Podense povećava vodstvo na 2:0.

Zatim je uslijedio odgovor domaćina. Ifet Đakovac je u 64. minuti smanjio rezultat na 2:1. Prije toga Jovanović ga je odlično zaposlio.

Tada je Olympiakos ostao s igračem manje. U 72. minuti ugašen je Antoy zbog napada kao zadnji igrac obrane.

Ipak, u 90. minuti naši dolaze do izjednačenja. Pogodak za 2:2 postigao je Miloš Pantović.

Ovo su prvi europski bodovi za TSC, a samim time i za naš Nogomet. Sljedeću utakmicu u ovom natjecanju igrat će s Freiburgom također kod kuće 26. listopada. Njemački predstavnik poražen je 2:1 protiv West Hama.

TSC-Olympiakos 2:2 (0:1)