Novi bodovi za Anamariju Miličević na Galeb Belgrad Trophy 2024 – G/E2

novi bodovi za anamariju miličević na galeb belgrad trophy 2024 – g/e2

Proteklog vikenda su posuške taekwondoašice Anamarija Miličević u kategoriji kadetkinja do 51 kg, Marta Grubišić u kategoriji kadetkinja do 47 kilograma i Filipa Bašić u kategoriji juniorki do 63 kilograma nastupile na međunarodnom bodovnom taekwondo natjecanju u Beogradu na kojem se okupilo preko 1000 natjecatelja iz Europe i svijeta.

Posuške natjecateljice su nastupile pod zastavom Taekwondo saveza Herceg Bosne za koji je nastupilo još osam natjecatelja iz Tomislavgrada i Fojnice.

Marta Grubišić je kao i Filipa Bašić već u pretkolu izgubila borbu i ovaj put ostala bez plasmana. Anamarija Miličević je u pretkolu pobjedila predstavnicu Bugarske rezultatom 2:1 da bi u borbi za medalju  izgubila u posljednjim sekundama rezultatom 1:2 od predstavnice Srbije, prve nositeljice i pobjednice turnira u Beogradu.

Na ovom natjecanju posuške sportašice pratio je trener Petar Boban. „Ovo su vrijedna iskustva za naše kadetkinje na putu do Europskog prvenstva i vrijedni bodovi za Anamariju na europskoj rang ljestvici. Već iduću nedjelju nas očekuje prvenstvo Federacije. Iako ostaje žal za medaljom, najvažnije je da smo skupili novo iskustvo i vratili se kući bez novih ozljeda i spremni za nove treninge i natjecanja“, kazao je trener Petar Boban.

Za taekwondo Savez Herceg Bosne brončanu medalju na ovom natjecanju osvojio je Deni Hodžić iz Fojnice.

Objava Novi bodovi za Anamariju Miličević na Galeb Belgrad Trophy 2024 – G/E2 pojavila se prvi puta na Posušje.info.