NK Inter slavio na Barama

Na početku proljetnog dijela Prve ženske lige FBiH, NK Inter pobijedio je na gostovanju u Čitluku ŽNK Brotnjo 2:1.

Utakmica dvanaestog kola Prve ženske lige FBiH počela je ranim vodstvom gošća iz Posušja jer je Katarina Ljubić u 13. minuti dovela svoju momčad u vodstvo. Pred kraj prvog poluvremena, u 44. minuti, Nikolina Soldo postigla je pogodak za izjednačenje, dok je odlučujući pogodak u 76. minuti postigla Martina Landeka.

S tri osvojena boda nogometašice Intera nastavile su pratiti vodeću momčad Slobode sa bodom zaostatka u odnosu na momčad iz Tuzle koja je do sada osvojila 26 bodova. Inače, Sloboda je danas pobijedila trećeplasirano Sarajevo 1:0, a upravo će Sarajevo biti sljedeći protivnik Brotnja.

ŽNK Brotnjo prvi dio sezone završio je sa osamnaest bodova te će prve proljetne bodove pokušati osvojiti u Sarajevu .

ŽNK Brotnjo: Vračević, Ćorić, S. Barbarić, Milićević, Miletić, Primorac (od 43. Soldo), Mandžo, Doko, Vlaho, Grubeša (od 78. N. Barbarić), Cvitković.

NK Inter: Dumančić, M. Landeka, A. Čutura, L. Landeka, Tomić, I. Čutura, J. Čutura (od 62. Sesar), A. Landeka, Marić (od 45. A. Dumančić), P. Čutura (od 45. Maras), Ljubić.

The post NK Inter slavio na Barama appeared first on Općina Čitluk.