NIŠTA OD EUROPSKOG PROLJEĆA: TSC razbijen u Pireju! (VIDEO)

olympiakos-tsc

Nogometaši TSC-a nisu se uspjeli proslaviti u Europi. Na kraju grupne faze Europske lige izgubili su 5:2 na gostovanju kod Olympiakosa. Pirej je tako izborio sudjelovanje u nokaut fazi Lige konferencija.

Prvih 10 minuta prošlo je bez udaraca na gol i konkretnih prilika. Ni nakon 20 minuta nije bilo većih prilika. No, odmah nakon toga, u 21. minuti, grčka momčad je povela preko El Kabija. Dao je sve od sebe nakon ubačaja Rodneyja.

Potom su Pirejci do poluvremena zabili još dva pogotka Podenseu u roku od dvije minute. Povratnik u redove Olympiakosa prvi je bio strijelac u 40. minuti.

Potom je u 42. postigao pogodak za 3:0.

Tako su domaći nakon 45 minuta imali uvjerljivo vodstvo. Posjed je bio na njihovoj strani, kao i više udaraca, a niti jedan TSC-ov gol.

Olympiakos je furiozno krenuo u drugo poluvrijeme. Odmah u 47. minuti poveli su 4:0, a strijelac je bio Retsos koji je pucao, ali se lopta od glave vratara Ilića odbila u gol.

Ipak, srpski reprezentativac odmah je postigao pogodak na drugoj strani. Već u sljedećem napadu strijelac je bio Ifet Đakovac.

Nedugo potom srpski tim prepolovio je prednost Olympiakosa na 4:2. Odmah nakon isključenja Kuveljića zbog dva žuta kartona ušao je Ćirković.

Crveno-bijeli iz Atene iskoristili su situaciju s igračem više. Na 5:2 povisio je El Arabi u 68. minuti.

TSC završava posljednji u skupini s porazom. Olympiakos je treći, a West Ham je osvojio prvo mjesto svladavši Freiburg 2:0.

Olympiakos-TSC 5:2 (3:0)