LA Clippersi Ivice Zubca su prekinuli niz od četiri poraza svladavši sinoć na svom terenu Houston Rocketse, a hrvatski Košarkaš je odigrao još jednu sjajnu utakmicu, dok je Bojan Bogdanović zabio 23 koša u još jednom porazu svojih Detroit Pistonsa.

LA Clippers su sa 95-93 svladali Houston Rocketse, a Paul George je zabio tricu 6.2 sekundi prije kraja za slavlje domaće momčadi.

Zubac je na terenu proveo 31:40 minuta i zabio 16 koševa (šut iz igre 6/8) uz 12 skokova, jednu ukradenu loptu i četiri bloka. George je utakmicu završio sa 35 koševa, devet skokova, osam asistencija i šest ukradenih lopti za Clipperse koji nisu vodili ni u jednom trenutku u zadnjoj četvrtini dok George nije zabio tricu u zadnjim sekundama.

Kod Houstona, koji je niz od četiri gostujuće utakmice završio bez pobjede, najbolji je bio Kenyon Martin Jr. sa 23 ubačaja.

Od Detroit Pistonsa su sa 110-108 bolji bili domaći Milwaukee Bucks koji su ostali jedina momčad bez poraza od početka sezone.

Giannis Antetokounmpo je predvodio Milwaukee sa 31 poena, a Jrue Holiday je zabio tricu kojom su se u zadnjoj minuti Bucksi odvojili.

Holiday je utakmicu završio sa 25 koševa, deset asistencija i sedam skokova. Najbolji pojedinac Detroita je bio Cade Cunningham sa 27 pogodaka, sedam asistencija i šest skokova. Bogdanović je odigrao 35:05 minuta i u tom je vremenu  zabio 23 koša (šut iz igre 9/16, trice 3/6) i upisao četiri skoka, dvije asistencije i dvije ukradene lopte.

Pregled rezultata utakmica sjevernoameričke Košarkaške NA lige koje su odigrane u ponedjeljak:

LA Clippers - Houston Rockets 95-93
(Ivica Zubac je odigrao 31:40 minuta za Clipperse, zabio je 16 koševa i upisao jednu ukrademnu loptu, četiri bloka i 12 skokova)
Brooklyn Nets - Indiana Pacers 116-109
Toronto Raptors- Atlanta Hawks 139-109
Charlotte Hornets - Sacramento Kings 108-115
Washington Wizards - Philadelphia 76ers 111-118
Utah Jazz - Memphis Grizzlies 121-105
Milwaukee Bucks - Detroit Pistons 110-108
(Bojan Bogdanović je odigrao 35:05 minuta za Detroit, zabio je 23 koševa i upisao dvije kruadene lopte, dvije aistencije i četiri skoka)

The post NBA: Zubac odličan u pobjedi Clippersa, Bogdanovićevih 23 koša u porazu Detroita appeared first on Dnevni.ba.