NBA: San Antonio “ukrao” pobjedu Phoenixu, Clippersi i Knicksi uvjerljivi (VIDEO)

U noći između utorka i srijede odigrane su tri utakmice u NBA ligi.

Najzanimljivije je bilo u Phoenixu gdje su se sastali istoimeni Sunsi i San Antonio Spursi.

Domaći su ispustili prednost od 18 koševa koju su imali na poluvremenu, a viđen je pravi triler kakav se rijetko viđa.

Momčad iz Teksasa gubila je s 3 razlike 10 sekundi prije kraja, a onda Wambiam nakon ofenzivnog skoka smanjuje na 114:113. Phoenix je dodao loptu do Kevina Duranta, kojem je na nevjerojatan način Keldon Johnson oteo loptu iz ruku i zabio za pobjedu Spursa.

Kod Spursa je najučinkovitiji bio Johnson sa 27 koševa, a pomogli su Wassel i Vembanjame s 18 poena. U Phoenixu je tragičar Durant zabio 26 poena.

Obje ekipe sada imaju skor 2-2.

Clippersi su u Los Angelesu uvjerljivo svladali Orlando 118:102.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena, Clippersi su pojačali treću dionicu i riješili u svoju korist 41:21.

Kod pobjednika najefikasniji je bio Paul George sa 27 poena, dok je Westbrook ubacio 18 poena. Kod Orlanda Bankero je ubacio 15 poena.

Clippersi imaju 3-1, dok je Orlando 2-2.

U Clevelandu su Knicksi uvjerljivo svladali Qualirse 91:109.

I u ovom susretu prekretnica je bila treća četvrtina koju su gosti riješili u svoju korist 28:16.

Momčad Toma Thibodeaua predvodio je dvojac Branson – Randle koji su ubacili po 19 poena, dok je Quickley dodao 18, Beret 16 poena. Kod domaćih Donovan Mitchell ubacio je 26 poena.

Knicksi imaju 2-2, dok je Cleveland sada 1-3.