Close Menu
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
Facebook X (Twitter) Instagram
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
  • GRANICE
  • KAMERE
  • VAKTIJA
  • OSMRTNICE
  • VRIJEME
  • RADIO
Mostarski.infoMostarski.info
Home » MUP HBŽ ide u ozbiljno opremanje, nabavlja se sve, od odora i obuće do naoružanja i vozila
Livno

MUP HBŽ ide u ozbiljno opremanje, nabavlja se sve, od odora i obuće do naoružanja i vozila

21/04/20262 Mins Read
Share
Facebook Twitter Reddit Pinterest Email Bluesky LinkedIn Tumblr VKontakte Telegram WhatsApp Threads Copy Link

Ministarstvo unutarnjih poslova Hercegbosanske županije pokreće opsežan ciklus javnih nabava koji uključuje sve – od službenih odora i obuće do naoružanja, vozila i specijalizirane opreme za kriminalističku tehniku.

Riječ je o više odluka objavljenih u „Narodnim novinama Hercegbosanske županije“, kojima se daje suglasnost za trošenje značajnih proračunskih sredstava tijekom 2026. godine.

Najveći pojedinačni iznos odnosi se na nabavu policijske odjeće i obuće, za što je predviđeno čak 580.000 KM bez PDV-a. Uz to, planirana je i nabava specifične policijske opreme u vrijednosti 30.000 KM, kao i dodatnih 40.000 KM za naoružanje.

U segmentu kapitalnih ulaganja predviđena su sredstva za nabavu prijevoznih sredstava u iznosu od 100.000 KM s PDV-om, dok će 25.000 KM biti utrošeno na računalnu i perifernu opremu. Dodatnih 26.500 KM planirano je za uredski namještaj.

Značajan dio ulaganja odnosi se i na operativne kapacitete policije, pa je za opremu kriminalističke tehnike osigurano 54.000 KM, dok je 37.000 KM predviđeno za zdravstvene preglede djelatnika.

Sve nabave financiraju se iz Proračuna Hercegbosanske županije za 2026. godinu, kroz tekuće i kapitalne izdatke, a za njihovu provedbu zaduženi su Ministarstvo financija i Ministarstvo unutarnjih poslova, svatko u okviru svojih nadležnosti.

Odluke su već stupile na snagu danom donošenja.

Hercegovina.info

Objava MUP HBŽ ide u ozbiljno opremanje, nabavlja se sve, od odora i obuće do naoružanja i vozila pojavila se prvi puta na Relax Portal.

relax-portal.info

Preporučeni članci

  • Rimac o projektima u Livnu: Cilj je da ovaj kraj ne umre
  • Roditelji na mukama: Cijela prosječna plaća za maturu ili ekskurziju srednjoškolca
  • Livnjak Ivo Šeremet – glasoviti bh. i hrvatski slkar
  • Počela je gradnja vjetroelektrane Kamešnica u vrijednosti od 160 milijuna eura.

Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Email Telegram WhatsApp Threads Copy Link

Možda Vas zanima

Rekordna muška krunica ove subote: Moli se u 32 grada Hrvatske a pridružuje se i Livno

05/09/2026

Plaće u MUP-u HBŽ-a rastu oko 7 posto

04/09/2026

Hoće li tehnologija spriječiti krađe na izborima?

04/09/2026

HBŽ ulaže više od 600.000 KM u sigurnost, 335.000 KM za projekt u Livnu

03/09/2026
Najnovije

KK Posušje otvara upise u Školu košarke za sezonu 2026./2027.

05/09/2026

Rekordna muška krunica ove subote: Moli se u 32 grada Hrvatske a pridružuje se i Livno

05/09/2026

Osnovna škola u Posušju mijenja satnicu nastave i autobusnog prijevoza

05/09/2026

Mostarski info portal vezan za grad Mostar s redovnim informacijama i vijestima za sve građane. Kroz razne kategorije portala čitajte sve što vas zanima iz Mostara i Hercegovine

Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube
Najnovije objave

KK Posušje otvara upise u Školu košarke za sezonu 2026./2027.

Rekordna muška krunica ove subote: Moli se u 32 grada Hrvatske a pridružuje se i Livno

Osnovna škola u Posušju mijenja satnicu nastave i autobusnog prijevoza

Preporuke
  • Live kamere BiH
  • Hak kamere
  • Osmrtnice Mostar
  • Radio stanice uživo
  • Mostar vrijeme
  • Općine i gradovi
  • Rezultati uživo
Web dizajn i SEO optimizacija by SiaDizajn.ba
  • O nama
  • Saradnja
  • Impressum
  • Kontakt i Saradnja
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Blokator oglasa omogućen!
Blokator oglasa omogućen!
Naša web stranica funkcionira zahvaljujući prikazivanje online oglasa našim posjetiteljima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete isključiti blokator oglasa.