Minimalan poraz Posušja

Sloga Meridian brzo se oporavila od nedavnog neuspjeha protiv Borca (0:4) i vratila se na pobjednički put. U 17. kolu Premijer lige, ekipa pod vodstvom trenera Vlade Jagodića ugostila je Posušje u Modriči te ostvarila pobjedu rezultatom 1:0.

Već od samog početka susreta, Sloga je vršila pritisak na goste iz Hercegovine, koji su uspješno odoljeli ranim napadima. Nakon početnih minuta igre, uspjeli su preuzeti kontrolu i prebaciti težište igre prema centru terena.

Domaći su imali izvrsne prilike kroz Vidića, Nikolića i Jovića, ali su Posušani uspjeli obraniti svoju mrežu zahvaljujući sjajnim intervencijama golmana Galića.

Dobojlije su nastavile ofanzivno i došle do zasluženog vodstva u 63. minuti, kada je Nikolić postigao gol na asistenciju Redžića.

U preostalom dijelu susreta, Posušje je nastojalo stvoriti prijetnju i eventualno doći do izjednačenja, no zadovoljni domaćini strpljivo su čekali priliku iz kontranapada.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, te su igrači pod vodstvom Vlade Jagodića ostvarili devetu pobjedu sezone, istovremeno zadržavši impresivan učinak bez neriješenih utakmica.

Sloga Meridian će zadržati visoko peto mjesto, a samo kolo prije kraja može se reći da je jesenski dio sezone za ovaj klub bio izuzetno uspješan.

S druge strane, Posušje je zabilježilo sedmi uzastopni poraz, a u posljednjem susretu ove godine očekuje ih domaći dvoboj s vodećim Borcem.

FK Sloga Meridian: Šćekić, Nikolić, Milanović, Kvesić, Grabež, Redžić, Popara, Dujaković, Karać, Jović, Vidić.

HŠK Posušje: Galić, Vrgoč, Maglica, Marić, Lučić, Kamenar, Erick, Begić, Rozić, Brković, Pavković.

Objava Minimalan poraz Posušja pojavila se prvi puta na Posušje.info.