Međugorje upisalo prvu pobjedu u novoj sezoni

Hrvatski rukometni klub Međugorje sinoć je upisao prvu pobjedu u novoj sezoni Prve rukometne lige FBiH – skupina Jug. U trećem ligaškom kolu Međugorje je na domaćem parketu pobijedilo Briješće 28:26.

Rukometaši HRK Međugorje od samog su početka utakmice imali rezultatsku prednost. Domaća momčad na poluvrijeme je otišla s tri pogotka prednosti (16:13), no gostujući rukometaši su i u nastavku pružali dobar otpor pa je Međugorje na kraju utakmicu riješilo u svoju korist s dva pogotka prednosti (28:26).

Luka Martinović sa sedam postignutih pogodaka predvodio je strijelce Međugorja, Ivan Šego postigao je pet pogodaka, dok su po četiri pogotka postigli Ivan Stojić i Karlo Petrović. Harun Hadžić postigao je polovinu pogodaka RK Briješće, te je s trinaest postignutih pogodaka bio prvi strijelac svoje momčadi.

HRK Međugorje: Stojić 4, Šego 5, Čilić 1, Knezović 2, Vučić, Martinović 7, Barbarić 2, Rozić, Odak, Ćorić 1, Paponja, Pehar, Božić, Petrović 4, Planinić, Ostojić 2. Trener: Luka Barbarić.

RK Briješće: Brković 2, Hadžić 13, Musić, Alihodžić 2, Jamaković 6, Pirja, Čavčić 1, Ombaša 1, Podrug, Hodžić, Sarač 1, Kurtović, Robert. Trener: Goran Tomić.

The post Međugorje upisalo prvu pobjedu u novoj sezoni appeared first on Općina Čitluk.