LMZ Grude: Odigrani prvi susreti skupine B

Večeras su odigrani susreti druge večeri Lige mjesnih zajednica općine Grude.

Kod mlađih uzrasta sastali su se Drinovci i Mamići te Grude Boboška i Gorica/Sovići.

Drinovci i Mamići su prvo poluvrijeme igrali ravnopravno, s mnogo prilika s obe strane međutim u drugom poluvremenu Drinovci pojačavaju igru te dolaze do pobjede 5:0. Strijelci su Antonio Leventić, Ivan Majić (Dva) i Marin Čale (Dva).

Ekipa Sovići/Gorica protiv Boboške nastavili su istim tempom kao u jučerašnjoj utakmici te slave rezultatom 6:1. Tri pogotka zabio je Ivano Pejić, te po jedan Luka Bošnjak, Josip Vokić i Boris Benović. Za Bobošku jedini pogodak postiogao je Ante Ćorluka.

Kod seniora prvo su se sastali Tihaljina i Ružići. Tihaljina je pokazala bolju igru na terenu te zasluženo dolaze do pobjede 5:1. Zabili su Ante Mušan (Dva), Ljubo Ančić (Dva) te Luka Ančić. Za Ružiće zabio je Marko Žulj.

Nakon njih na teren su izašle ekipe Drinovci 2 i Gorica. Drinovci su bolje otvorili susret te pogotcima Mihovila Glavaša i Antonia Leventića odlaze sa vodstvom 2:0 na predah. U drugom dijelu Gorica se uspjeva vratit preko golmana igrača ali Drinovci ipak uzimaju pobjedu 4:2. Za Drinovce su još zabili Mateo Nuić i Mihovil Glavaš dok su za Goricu zabili Hrvoje Jurić i Petar Bušić.

U posljednjoj utakmici večeri sastali su se Pešija i Grude Centar. Centar je pokazao zašto je i ove godine jedan od glavnih favorita turnira i slave protiv Pešije rezultatom 4:0. Strijelci za Centar bili su Ante Marić, Filip Zadro i Ante Ćorluka.