LIGA PRVAKA: Englezi sigurni, Bayern kao prije, u Barceloni ludnica!

Nogometaši Liverpoola bili su uvjerljivi na gostovanju kod Rangersa u Ligi prvaka. Momčad Jurgena Kloppa slavila je sa čak 7:1.

Liverpool je gubio od 17. minute i golom Scotta Arfielda. Vrlo brzo Firmino je u 24. minuti na asistenciju Cimikasa izjednačio.

Rapsodiju Redsa sa 6 golova vidjeli smo u nastavku. Firmino je postigao svoj drugi pogodak. Salah je završio svoj hat-trick još jednim golom Darwina Nuneza.

Diogo Jota također je upisao izvrsnu večer Redsa koji su gotovo sigurno prošli u osminu finala.

Barcelona i Inter remizirali su 3:3 u vrlo uzbudljivom derbiju večeri.

Nakon što je Dembele u 40. minuti pogodio Barcu za vodstvo, Inter je preokrenuo.

Prvo je izjednačio preko Nikole Barele u 50. minuti. Martinez je u 63. pogodio za 2:1.

Na novi pogodak morali smo čekati do 82. minute kada je Lewandowski izjednačio za Barçu.

Novo vodstvo Neroazura doveo je Goossens u 89. minuti. No, tu nije bio kraj uzbuđenjima.

Lewandowski je u sudačkoj nadoknadi donio Barci važan bod u borbi za nokaut fazu.

Bayern München već je prije poluvremena riješio utakmicu protiv Viktorije Plzen. Tada su poveli 4:0 golovima Gorecke, Millera i Manea. U nastavku su si dopustili luksuz da prime dva gola.

To im je bilo dovoljno da zadrže prvo mjesto u skupini uoči posljednja dva kola.

Tottenham je na svom stadionu bio uvjerljiv protiv Eintrachta. Kamada je doveo momčad iz Frankfurta u vodstvo u 14. minuti.

Do poluvremena su pjevači preokrenuli ploču s dva pogotka Kanea i jednim Sona. Alida je u finišu smanjila na 3:2. To im nije bilo dovoljno da se okrenu.