Kruševo slavilo u derbiju kola

Danas je na Gradskom stadionu Bare u Čitluku odigrana utakmica 6. kola Druge lige FBiH – skupina Jug između HNK Brotnjo i HNK Kruševo, a pobjedu je slavila gostujuća momčad rezultatom 2:4.

Nakon pet odigranih kola HNK Kruševo bio je vodeća momčad lige, dok u istom razdoblju HNK Brotnjo nije ima poraz te je ova utakmica nosila epitet derbija kola.

U ranoj fazi utakmice Salko Jazvin doveo je Kruševo u vodstvo, nakon čega su Dražen Glibo i Luka – Filip Medić povisili prednost vodeće momčadi lige na 0:3. Pogotkom s bijele točke do kraja prvog poluvremena zaostatak Brotnja smanjio je Ivan Prskalo, a u nastavku su obje momčadi postigle po jedan pogodak.

Strijelac za Kruševo u drugom poluvremenu bio je Luka – Filip Medić, a pogodak za domaću momčad pred kraj utakmice postigao je Arsim Gaši.

Nakon današnjeg poraza HNK Brotnjo već u srijedu očekuje nova utakmica, i to ogled u Kupu protiv Goška iz Gabele, petoplasirane momčadi Premijer lige BiH.

The post Kruševo slavilo u derbiju kola appeared first on Općina Čitluk.